07.11.2022 Reportáž

Vítězná generálka mladších žáků před prvním kvalifikačním turnajem! Coufal se čtyřmi góly!

V druhém zápase regionálního turnaje v Mostě se mladší žáci Hostivaře, po velmi krátkém odpočinku, utkali s Tygry Mladá Boleslav.

RE5, neděle 6.11.2022

5:2

3:1, 1:1, 1:0

MBL

Mladá Boleslav

Branky a nahrávky: 00:46 Coufal (Kvasnička), 07:20 Coufal (Kvasnička), 07:34 Coufal (Kvasnička, Janičko), 11:00 Coufal (Kocmánek), 20:49 Jeřábek (Svoboda) .
Rozhodčí: Žák, Koskuba . Vyloučení: 2:2 . Využití: 0:1 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 25 . Střely na branku: 28:11 . Průběh utkání: 3:0, 3:1, 4:1, 4:2, 5:2 .

Slavík - Janičko, Da.Zimarev, Dvořáková, Kašpar, De.Zimarev, Veselý - Kvasnička, Coufal, Kocmánek, Jeřábek, Mellen, Svoboda, Poláček, Dlouhý, Kolář

Veselá - Balák, Havle, Katolický, Knespl, Kout, Kryšpín, Kupec, Marušinec, Podrábský, Poláček, Samolák, Šerý, Štěpánek

Hostivař zápas zahájila mnohem lépe než předchozí zápas s Mostem a hned v první minutě se ujala vedení zásluhou Coufala po přihrávce Kvasničky. A netrvalo to ani sedm minut, když Coufal, vždy po přihrávce Kvasničky, zkompletoval hattrick. Krátce před první přestávkou se ale připomněl i soupeř a povedenou střelou snížil na 1:3.

Hned v první minutě druhé třetiny Hostivař opět utekla na rozdíl 3 gólů, když střelcem byl opět Coufal, tentokrát po nahrávce Kocmánka. V 17. minutě však soupeř opět snížil po nedorozumění v hostivařské obraně.

Třetí třetina začala sice slibně dalším gólem v boleslavské síti, když se trefil Jeřábek, ale další průběh třetiny nejvíce připomínal první třetinu zápasu s Mostem. Nepomohla ani tříminutová přesilovka po hrubém faulu na Aničku Dvořákovou.

Zápas tedy nakonec skončil 5:2 a vzhledem k tomu, že Boleslav můžeme potkat i na kvalifikačním turnaji za necelé 2 týdny, jednalo se o dobrou generálku na tento turnaj.

Jsem spokojený s první polovinou zápasu. S druhou, a především s poslední třetinou, už méně. Byl na nás znát úbytek sil a přibývalo laxností v obraně. Zatrnulo mi při ošklivém faulu na Aničku. Naštěstí je v pořádku, ale podobné zákroky do mládežnického hokejbalu určitě nepatří.