HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
29.10.2017 Reportáž

Vichřice Čejka se přehnala přes Beroun a šesti góly smetla Kelty!

„Čekal nás těžký zápas bez několika hráčů a proto jsem už v šatně všechny nabádal k větší zodpovědnosti. Utkání bylo od začátku díky povětrnostní situaci odlišné..." Přesně takto zahájil trenér Jaroslav Skalický hodnocení nedělního utkání mladšího dorostu proti Keltům a strohý nebyl ani v následujících řádcích.

7.kolo, neděle 29.10.2017

HOS

Hostivař

8:3

1:0, 4:1, 3:2

KEL

Kelti 2008

Branky a nahrávky: 8:05 Čejka, 20:07 Čejka (Vosátka, Vaniš), 21:35 Čejka (Vaniš, Kucharčík), 21:52 Kucharčík (Čejka, Vaniš), 27:27 Čejka (Sousedík, Mareš), 33:23 Čejka, 43:36 Kolář (Čejka, Srp), 44:10 Čejka (Kucharčík, Kolář) .
Rozhodčí: Škrobák, Volkán . Vyloučení: 2:3 . Využití: 1:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 40 . Střely na branku: 38:26 . Průběh utkání: 1:0, 1:1, 5:1, 5:2, 6:2, 6:3, 8:3 .

Sestava domácích

Dostál (od 28.Skalický) - Kolář, Vaniš, Kořínek, Hroch, Zíma - Kucharčík, Čejka, Vosátka, Mašek, Srp, Bůžek, Kápička, Mareš, Sousedík

Sestava hostí

Vozdecký (od 24.Günther) - Tušl, Kobihová, Knotek, Cihlář - Dejdar, Krásl, Jandač, Krbec, Patera, Špeta, Patzenhauer, Preisler, Kolář, Taufer, Duda

Komentář k zápasu

Nicméně tentokráte to vezmu jinak. Vyzdvihnu to, co se nám povedlo a nebudu psát, co bylo špatně. Častá střelba a důraz v brankovišti! Hra dopředu byla účinná a několikrát musel tým soupeře vyhodit za cenu zakázaného uvolnění. Skvěle ho ale držel brankář a v první třetině pochytal spousta vyložených šancí. Výsledek byl sice jen 1:0, ale byli jsme rozhodně aktivnější.

Za trpělivost přijde uznání. Ve druhé třetině byl k vidění boj o každý metr a začalo to konečně do branky hostí padat. Nicméně některé parádní kousky musel vytáhnout i náš ochránce svatyně, Honzík Dostál. Střely na branky ve druhé třetině? 15:13! Také ve druhé třetině došlo k vystřídání berounského brankáře Vítka Vozdeckého, který držel dlouho naděje soupeře. Za stavu 4:1 se tedy mezi tyče postavil Kuba Günther. Na naší straně došlo také k výměně za Marka Skalického a Honza Dostál při odchodu z brankoviště obdržel zasloužený aplaus nejen od diváků. Do konce třetiny přidal rychlý kouzelník s číslem 92 další povedenou trefu do černého a se čtyřbrankovým vedením se šlo do části závěrečné.

Soupeř z kraje třetí třetiny odpověděl a snížil na 5:2. Po pěti vteřinách ale kontroloval opět Čejka, který si po vhazování míček hodil před sebe a nádhernou individuální akcí opět uklidnil naší střídačku. Bylo na zápase vidět, že naší kluci chtějí a kombinují, občas ale chybí větší klid na hokejce. Obrovský kus práce před brankou odvedli centři Marek Hroch, ale i David Srp. Pokud kluci začnou více využívat obránce, můžou z toho padat i branky. Trefa Ondřeje Koláře toho byla krásnou ukázkou, že ne vždy to musí být pumelenice pod horní konstrukci.

Poslední tečku dal zápasu ale opět kanonýr Čejka, a to po krásné akci a spolupráci se Samem Kucharčíkem. Nicméně pěkné možnosti ke skórování si vytvořili i další hráči. Předvedená hra byla týmovou ukázkou, kde každý přispěl svým uměním více či méně. Pořád je to o brankářích a hráčích. Odpočiňte si a soustřeďte se na další boje...

Ohlasy po utkání

Jaroslav Skalický (trenér HBC Hostivař) - Byl jsem spokojen s celkovým výkonem i s předvedenou hrou našeho mužstva. Opory týmu pomohli k celkovému vyrovnanému boji, protože soupeř se nevzdával, muselo se tak bojovat do úplného konce. Zápas se dle mého musel divákům líbit a mnohým přibylo opět několik pár šedých vlasů. Zápas rozhodla naše trpělivost a střelba s důrazem, opřena o kvalitní výkon brankářů.

Pavel Mašek (útočník HBC Hostivař) - Do zápasu jsme nevstoupili ideálně a proto byl stav ještě ve druhé části nerozhodný. Během druhé třetiny jsme se zlepšovali a ve třetí třetině už jsme začali hrát hru, kterou po nás trenéři chtějí. Do dalšího zápasů musíme zlepšit koncovku, abychom lépe využívali naše velké množství šancí.

Jan Čejka (útočník HBC Hostivař) - Myslím, že jsme podali docela kvalitní výkon, a to i v počasí, které nebylo ideální. V zápase jsme byli aktivnější a moc šancí jsme soupeři nedovolili a když jo, tak nás podržel Dosty nebo Mára.

Daniel Vaniš (obránce HBC Hostivař) - Už z minulého zápasu jsme věděli, že nás nečeká nic jednoduchého, ale po dobrém týmovém výkonu jsme utkání zvládli a opět zvítězili.

Redakce

 
 

Juniorka zahájí přípravu 9.srpna! O sestavu bude na kempu bojovat 24 hráčů a 3 brankáři!

30.7.2018

Rekord v počtu účastníků bude opět překonán! Soustředění startuje už za tři týdny!

23.7.2018

Hostivař převzala práva na 1. ligu od Berouna a vrací se do druhé nejvyšší soutěže!

17.7.2018

Jiří Vaniš a Filip Macek se stali vicemistry světa!

12.7.2018

Partneři klubu