Dohrávka s Ďábly vítězná! Výhru režíroval Houška s Mikšovským!

V pondělním odpoledni se dočkal výběr mladších žáků dohrávky s týmem SK Ďáblové Praha, který zatím nabírá zkušenosti...

DAB

Ďáblové Praha

3:13

0:4, 1:3, 2:6

Branky a nahrávky: 4:38 Houška (M.Mikšovský), 8:03 Houška (M.Mikšovský), 8:31 Nestrojil (Houška), 9:30 P.Mikšovský (Dvořák), 15:22 M.Mikšovský, 15:36 Houška, 15:55 Houška (Nestrojil, M.Mikšovský), 24:36 Volman (Šimáček), 29:35 M.Mikšovský (Stoulil), 31:11 Svoboda, 33:12 Houška (M.Mikšovský), 33:53 M.Mikšovský, 34:36 Svoboda (Absolon) .
Rozhodčí: Ptáček . Vyloučení: 0:0 . Využití: 0:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 30 . Střely na branku: 12:52 . Průběh utkání: 0:7, 1:7, 1:8, 2:8, 2:13, 3:13 .

Čermák - Krejnický Do., Krejnický Da., Heime, Plašilová, Langer, Šimon, Vašina, Červený, Martínek

Knotek - Stoulil, Olišar, Dvořák, Švec, Hrodek, Šimáček - Mikšovský M., Houška, Nestrojil, Absolon, Svoboda, Mikšovský P., Městka, Volman, Rubín, Říha

Několik opor dostalo tentokrát volno, v sestavě je ale nahradila hned pětice Krtků z Proseka. Od samotného úvodu bylo zřejmé, který z týmů bude udávat tempo hry, na první gól se ale čekalo až do páté minuty, kdy se prosadil Radim Houška, nezvykle hrající na pozici středového útočníka. Nebyla to ale jediná jeho trefa! Gólů zapsal talentovaný jinoch hned pět, bodově mu ale zdatně sekundoval i Michal Mikšovský, autor hattricku a čtyř přesných nahrávek.

Dočkali jsme se ale i premiérových gólů! Už v první třetině se ze své první trefy mohl radovat Petr Mikšovský a v dalším pokračování i desetiletý Krtek Tomáš Volman.

Dva góly ve třetí periodě přidal i Tomáš Svoboda a protože se střelecky dařilo i Vašinovi v dresu Ďáblíků, odvezla si Hostivař z Palmovky divokou výhru 13:3!