HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
13.05.2019 Reportáž

Třetí třetina rozhodla! Starší žáci si zahrají kvalifikační turnaj!

V dalším boji o postup do kvalifikačního turnaje zavítal na Palmovku tým z Ústí nad Labem!

NST, sobota 11.5.2019

HOS

Hostivař

7:1

1:1, 0:0, 6:0

UNL

Ústí n. Labem

Branky a nahrávky: 0:45 Vrzák (Šťastný), 32:54 Šťastný (Lehner), 33:19 Šťastný (Vodehnal), 35:13 Šťastný (Lehner, Prager), 38:11 Smetana, 38:32 Smetana (Lehner, Sucharda), 41:06 Zavřel (Šťastný) .
Rozhodčí: Melichar, Loskot . Vyloučení: 4:5 . Využití: 1:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 37 . Střely na branku: 53:24 . Průběh utkání: 1:0, 1:1, 7:1 .

Sestava domácích

Drahoš (Keprt) - Ilušák, Vodehnal, Hoang, Zámečník, Sucharda, Maali - Ferfecki, Vrzák, Lehner, Šťastný, Prager, Smetana, Zavřel, Endyš, Malysz, Spurný

Sestava hostí

Buneš (od 39.Vondruška) - Černý, Doucha, Havlujová, Hrubý, Jičinský, Kerner, Kincl, Klíma, Kocourek, Kohout, Koza, Maršík, Růžička, Ryska, Vyhlídal, Huja

Komentář k zápasu

Hned v první minutě úvodní periody skóroval Vrzák, když mu přihrávkou namazal Šťastný. Hosté kontrovali za sedm minut, kdy při střídání obránců zůstal nepokrytý ústecký Růžička a stav 1:1 vydržel až do třetí třetiny.

Přečkali jsme i dlouhé oslabení, kdy šel do šaten Zámečník za přísně odpískaný faul-nefaul. Obraz hry byl poté stejný, nepřesná rozehrávka, trable s přechodem do útočného pásma, prostě neklid v hlavách i na hokejkách. Ve druhé přestávce jsme si narovnali myšlenky a šli do třetí třetiny jako úplně jiný tým.

Hráči hnaní bubny, trumpetami a hukotem z tribun. Po protočení lajn se v jednom střídání Šťastnému podařilo dvakrát vsítit gól, kdy mu nejprve namazal Lehner a poté Vodehnal. V dalším střídání první lajny dokonal Šťastný hattrick, soupeř přestal kousat, uvadla jeho houževnatost a tento zápas jsme už dohráli v dobrém rozpoložení. Z druhé lajny nechtěl zaostat Smetana a také skóroval dvakrát v jedné minutě. Na závěrečný stav 7:1 ještě korigoval Zavřel.

Ohlasy po utkání

Tibor Zámečník (HBC Hostivař) - Všechno to je v hlavách. Ujasnili jsme si po druhé třetině co vlastně chceme, kde má každý svou úlohu a po drobné korekci sestavy už to pak šlo ráz naráz. Kluci to zmákli na jedničku. Soupeři díky za velkou houževnatost.

Redakce

 
 

V řadách dorostu se na soustředění představilo hned několik nových tváří!

15.8.2019

Středeční den na soustředění pojala přípravka jako výletní!

14.8.2019

Starší žáci za sebou mají druhý tréninkový den ve Světlé!

13.8.2019

„Nejvíce nás baví tréninky na hřišti", shodují se nejmenší účastníci letního soustředění!

12.8.2019

Partneři klubu