03.04.2019 Reportáž

Třetí třetina klíčová! Mladší žáci zvítězili v Novém Strašecí !

Po týdenní pauze se mladší žáci k dalšímu soutěžnímu zápasu vypravili do Nového Strašecí, tedy soupeři z druhého konce tabulky. Jak se ukázalo, tak ranní začátek, ještě posunutý začátkem letního času, není pro hostivařské nic optimálního.

14.kolo, neděle 31.3.2019

NOV

Nové Strašecí

2:5

1:1, 1:1, 0:3

Branky a nahrávky: 5:12 M.Mikšovský, 15:53 Stoulil (Nestrojil, Hradil), 25:10 Hradil, 28:41 Olišar (Švec), 31:07 Michek (Hradil) .
Rozhodčí: Zaťko, Řešátko . Vyloučení: 6:9 . Využití: 0:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 40 . Střely na branku: 18:24 . Průběh utkání: 1:0, 2:1, 2:5 .

Knotek (od 25.Soukup) - Mikšovský, Dvořák, Švec, Höfner - Michek, Hradil, Bezpalec, Nestrojil, Stoulil, Olišar, Městka, Krutský, Brdek

Nedá se říci, že by Hostivař začala nějak špatně a vcelku přesvědčivě se ujala aktivity a soupeři moc míček nepůjčovala. O stupeň horší to bylo s koncovkou, respektive zakončením vůbec a jak víme od mantinelu moc gólů nepadá. I přesto se Pražané ujali v páté minutě vedení díky přesné střele Mikšovského. Domácí hrozili především z rychlých protiútoků. A jedním z nich uzavřeli úvodní třetinu, když míček z hole Klůce zapadl za Knotka současně se závěrečnou sirénou.

Druhá třetina Začala podobně jak ta první skončila. Ve 14. minutě si udělal výlet pro změnu Bárta a najednou to bylo 2:1 pro domácí. Zbytek druhé třetiny rozmělnila řada celkem přísných vyloučení na obou stranách, nicméně ze všech přesilovek se ujala jediná. Hradil z pozice obránce posunul na Nestrojila a ten přes celou šířku útočného pásma našel nekrytého Stoulila, který trefil přesně. vyrovnáno na 2:2.

Ve třetí třetině se zdálo, že sluníčko čím dál více probouzí hostivařské střelce. Nejprve vrátil Hostivaři vedení po samostatné akci Hradil. O pár minut později pěkně potahal obránce Švec, který nejprve obehrál snad všechny hráče soupeře, počkal až spoluhráči vystřídají a nakonec předložil před odkrytou branku Olišarovi a mohl jít střídat s úsměvem a kanadským bodem. Finální uklidnění přidal pět minut před koncem "Eidam" Michek, když nádherně usměrnil Hradilů halfvolej.

Jan Němec (trenér HBC Hostivař) - Je vidět, že brzké zápasy nám příliš nesvědčí a trvalo dvě třetiny, než nás sluníčko dostatečně zahřálo. V té třetí bylo vidět, že když hrajeme to co si řekneme, tak to jde.

23.4.2024

23.4.2024

A tým ve druhém čtvrtfinále těsně padl Karviné! Série bude pokračovat příští týden na půdě soupeře!

22.4.2024

B tým mužů zvítězil po šesté v řadě! Zápas proti Rezervě Kova Praha rozhodly až nájezdy!