HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
11.04.2018 Reportáž

Třetí prohra v řadě! Mladší dorost podlehl i v Mladé Boleslavi!

Nedělní zápas mladšího dorostu v Mladé Boleslavi opět ukázal, jak je letošní soutěž vyrovnaná a že žádný bod není rozhodně zadarmo. Hostivařští chtěli na půdě třetího týmu tabulky naplno bodovat a odskočit svým pronásledovatelům na větší bodovou vzdálenost. Možná ještě důležitějším cílem ale bylo po dvou prohrách opět zvítězit a přerušit nelichotivou sérii.

24.kolo, neděle 8.4.2018

MBL

Mladá Boleslav

5:2

2:0, 1:1, 2:1

HOS

Hostivař

Branky a nahrávky: 28:17 Čejka (Vosátka, Vaniš), 39:43 Vaniš .
Rozhodčí: Kettner, Záhora . Vyloučení: 1:3 . Využití: 1:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 60 . Střely na branku: 30:29 . Průběh utkání: 3:0, 3:1, 4:1, 4:2, 5:2 .

Sestava domácích

Krinwald (Fukárek) - Číhala, Erben, Kostelecký, Krejčí, Lhota T., Lhota L., Litoborský, Klimo, Konečný, Pohl, Vlk, Říha, Kubica

Sestava hostí

Dostál (Skalický) - Vaniš D., Sedláček, Fic, Kolář, Jirsák - Kucharčík, Srp, Bůžek, Mašek, Čejka, Vosátka, Hroch, Mareš, Kápička, Trávníček, Sousedík

Komentář k zápasu

Domácí ovšem cítili svoji šanci a do zápasu nastoupili s velkým odhodláním. Od prvních vteřin se hrálo s velkým nasazením, hra se přelévala na obě strany a přicházely i první šance. I přes mírnou převahu Hostivaře šla do vedení poměrně šťastným gólem Boleslav. Hostivařští nicméně pokračovali v aktivní hře a počet střel i šancí na jejich straně narůstal. Pohříchu zůstaly ale všechny možnosti neproměněné a tak opět udeřilo na druhé straně.

Druhá třetina nabídla podobný obraz hry. Velké tempo, hodně důrazu a šance na obou stranách. Opět se ale ujala spíše nenápadná střela a teč Boleslavi při přesilovce. Hostivař v té chvíli prohrávala 0-3 a celému mužstvu rozhodně nebylo do zpěvu. Do konce třetiny se ale přeci jen podařilo gólem Čejky snížit.

Ve třetí třetině se Hostivař v pozměněné sestavě snažila vystupňovat svůj tlak a s výsledkem zápasu ještě něco udělat. Všechny její šance ale zůstaly neproměněny a po další chybě ve středním pásmu Boleslav nemilosrdně trestala. Tím bylo více či méně po zápase. Vaniš sice svojí individuální akcí ještě snížil a vykřesal jakous takous naději, ale při závěrečném power play domácí uzavřeli účet zápasu na 5-2 a byl konec. Pro mladší dorost Hostivaře to tak znamená třetí porážku v řadě a Mladá Boleslav je v těsném kontaktu v boji o druhou příčku.

Ohlasy po utkání

Jiří Vaniš (trenér HBC Hostivař) - Z mého pohledu jsme neodehráli špatný zápas, rozhodně svým hráčům nemohu upřít snahu. Soupeř byl na nás velmi dobře připravený a v rozhodujících chvílích byl schopen potrestat naše chyby, což se o nás říci nedá.

 
 

Hostivař převzala práva na 1. ligu od Berouna a vrací se do druhé nejvyšší soutěže!

17.7.2018

Jiří Vaniš a Filip Macek se stali vicemistry světa!

12.7.2018

„Jsem na kluky strašně hrdý", říká kapitán reprezentace do 16 let, David Srp!

2.7.2018

Český tým na Světovém poháru třetí! Bronz přivezlo i sedm hráčů Hostivaře!

2.7.2018

Partneři klubu