HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
13.11.2017 Reportáž

Třebíz bere vše! Hostivař na Defekt nestačila a prohrála ve druhém utkání v řadě!

Čtyři zápasy se stejným výsledkem... V pátém už ale musela přijít změna. Přišla! Hostivař inkasovala šestkrát a hokejbalovější Třebíz si z Čimic odvezla tři body.

5.kolo, neděle 12.11.2017

HOS

Hostivař

4:6

1:2, 1:2, 2:2

DEF

HBC Defekt Třebíz

Branky a nahrávky: 2:12 Krupka (Staněk), 28:21 Staněk (Kalaš), 33:28 Brož (Suchý), 44:44 Krupka (Brož) .
Rozhodčí: Vaňourek . Vyloučení: 3:2 . Využití: 2:0 . V oslabení: 1:0 . Diváci: 10 . Střely na branku: 20:23 . Průběh utkání: 1:0, 1:4, 2:4, 3:4, 3:6, 4:6 .

Sestava domácích

Janovec (od 23.Hallada) - Suchý, Přeslička, Polesný, Michálek, Kubeš - Kalaš, Píša, Brož, Boreček, Staněk, Krupka, Jindra, Vaniš, Pavel

Sestava hostí

Kotlář - Korbel, Cibcura, Podpěra, Kolářík, Pavlík, Novák, Kropáč, Bálek, Melounek, Bednár

Komentář k zápasu

Hostivař se dostala do vedení, když už ve třetí minutě trefil skulinku mezi betony Kotláře Lukáš Krupka. Nezahálel ale ani soupeř a brzy bylo srovnáno, po trefě kapitána Podpěry. Obrat posléze dokonal povedenou individuální akcí šikovný Bednár a zahřmít mohlo i na druhé straně, kdyby ale pěknou střelu dorostence Jiřího Vaniše nezastavila levá tyč za brankářem Třebíze. Konstrukce ale cinkala i v závěru periody na druhé straně a hosté tak šli do kabin o jednu branku spokojenější.

Tým z Třebíze působil ve druhé části hokejbalověji a brzy ztrestal další z nedůsledností v hostivařské obraně! Na 3:1 zvyšoval Novák. Na rozdíl tří branek upravil v polovině klání Bednár a popuzeného Janovce doslova vyhnal z branky. I promrzlý Hallada se brzy dostal do akce, jeho beton ale v úniku soupeře zamezil větší pohromě. Naopak na druhé straně se v závěru třetiny ujala přesilovková střela Staňka a šance na bodový zisk tak stále ještě žila.

Třebíz mohla své vedení pojistit z kraje třetí části, když po nedorozumění ve střídání putoval za katr Jindra. Domácí ale paradoxně snížili na rozdíl jediného gólu, když únik obránce Suchého a jeho milimetrovou přihrávku využil v pádu Marek Brož. Větší drama se ale nekonalo! Děravá obrana Hostivaře nabídla soupeři další prostor ke skórování a byl to Novák, který vrátil třebízským dvougólový náskok. S šestým zásahem navíc brzy přispěchal Bálek a bylo jasné, že z tohoto utkání hostivařští spokojeni neodejdou. Druhá trefa Lukáše Krupky v závěru zápasu a korigování na 4:6 z pohledu domácích už na tom nic změnit nemohlo.

Hostivař po nevýrazném výkonu s řadou chyb v obranném pásmu soupeři z Třebíze podlehla.

Redakce

 
 

Juniorka zahájí přípravu 9.srpna! O sestavu bude na kempu bojovat 24 hráčů a 3 brankáři!

30.7.2018

Rekord v počtu účastníků bude opět překonán! Soustředění startuje už za tři týdny!

23.7.2018

Hostivař převzala práva na 1. ligu od Berouna a vrací se do druhé nejvyšší soutěže!

17.7.2018

Jiří Vaniš a Filip Macek se stali vicemistry světa!

12.7.2018

Partneři klubu