HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
06.03.2018 Reportáž

Starší žáci zahájili jaro prohrou s vedoucím Kovem! Jediný gól vstřelil Šťastný!

V sobotu odstartovala jarní ligová část i starším žákům, kteří v Čimicích přivítali aktuálně první tým tabulky, pražské Kovo.

12.kolo, sobota 3.3.2018

HOS

Hostivař

1:4

1:3, 0:0, 0:1

KOV

Kovo Praha

Branky a nahrávky: 11:09 Šťastný .
Rozhodčí: Augustýn, Havel . Vyloučení: 1:0 . Využití: 0:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 25 . Střely na branku: 25:26 . Průběh utkání: 0:3, 1:3, 1:4 .

Sestava domácích

Keprt - Zámečník, Nguyen, Houška, Ježdík - Zavřel, Šťastný, Grepl, Štoural, Bartoš, Ferfecki, Malysz, Janšta, Vodehnal

Sestava hostí

Blaho (Jánošík) - Kabát, Chramosta, Fluxa, Vraný, Petrášek, Čech, Novák, Maršík, Vyšata, Jizba, Drobník

Komentář k zápasu

Úvod zápasu patřil jednoznačně hráčům TJ KOVO Praha. Ve čtvrté minutě se dvakrát ocitl osamocený hráč KOVA před Tomášem Keprtem a vyražený míček vždy v poklidu uklidil do brány. Dvojice slepených branek znamenala dvoubrankovou ztrátu. Hráči Hostivaře měli prvních deset minut velký problém s hlídáním hráčů v obranném pásmu a Keprt se měl stále co otáčet. V sedmé minutě ale ještě nestačil na osamoceného Drobníka, který umístil třetí míček za jeho záda. Jedinou větší šanci Hostivaře si vytvořil Adam Šťastný, když si zpoza brány vyběhl mezi kruhy a vystřelil. Na tuto střelu byl Blaho krátký a hostivařští tak po první části prohrávali o dva góly.

O přestávce dostali hráči jasné povely a hned od začátku druhé třetiny se je snažili plnit. Najednou se hra více vyrovnala, šance byly na obou stranách, ale gól nepadl.

Do třetí periody se tak šlo s tím, že se to musí zlomit. Hostivař měla převahu a hosty nepustila dlouho z pásma, jenže ani šance Šťastného, brejk Grepla, či střela Ferfeckého kýžený úspěch nepřinesla. Poslední tečku za zápasem udělal Patrik Vraný, který trefil při powerplay Hostivaře prázdnou bránu a dal tak utkání konečnou podobu. Hostivař podlehla 1:4.

Ohlasy po utkání

Tomáš Grepl (trenér HBC Hostivař) - Z mého pohledu vyrovnaný zápas. Kovu patřil každopádně začátek, od poloviny druhé třetiny jsme byli lepším týmem my. S tím rozdílem, že Kovo své šance proměnilo, kdežto my si musíme vytvořit pět gólovek, aby to jednou vyšlo. Útěchou nám může být, že díky zimní přípravě jsme viděli mnohem lepší fyzickou připravenost mužstva.

Redakce

 
 

„Už nejsem nejmladší", směje se nejlepší hráč mládeže pro letošní sezónu!

23.6.2018

Třináctý Galavečer je minulostí! Hráčem roku je Marek Kalaš, mládežníkem opět Jan Čejka!

22.6.2018

Galavečer již potřinácté! Slavnostní zakončení sezony opět v Klubu Varta!

20.6.2018

Prague Select obhájil JTEKT Cup! Houška opět v All Stars týmu!

18.6.2018

Partneři klubu