06.03.2018 Reportáž

Starší žáci zahájili jaro prohrou s vedoucím Kovem! Jediný gól vstřelil Šťastný!

V sobotu odstartovala jarní ligová část i starším žákům, kteří v Čimicích přivítali aktuálně první tým tabulky, pražské Kovo.

12.kolo, sobota 3.3.2018

1:4

1:3, 0:0, 0:1

KOV

Kovo Praha

Branky a nahrávky: 11:09 Šťastný .
Rozhodčí: Augustýn, Havel . Vyloučení: 1:0 . Využití: 0:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 25 . Střely na branku: 25:26 . Průběh utkání: 0:3, 1:3, 1:4 .

Keprt - Zámečník, Nguyen, Houška, Ježdík - Zavřel, Šťastný, Grepl, Štoural, Bartoš, Ferfecki, Malysz, Janšta, Vodehnal

Blaho (Jánošík) - Kabát, Chramosta, Fluxa, Vraný, Petrášek, Čech, Novák, Maršík, Vyšata, Jizba, Drobník

Úvod zápasu patřil jednoznačně hráčům TJ KOVO Praha. Ve čtvrté minutě se dvakrát ocitl osamocený hráč KOVA před Tomášem Keprtem a vyražený míček vždy v poklidu uklidil do brány. Dvojice slepených branek znamenala dvoubrankovou ztrátu. Hráči Hostivaře měli prvních deset minut velký problém s hlídáním hráčů v obranném pásmu a Keprt se měl stále co otáčet. V sedmé minutě ale ještě nestačil na osamoceného Drobníka, který umístil třetí míček za jeho záda. Jedinou větší šanci Hostivaře si vytvořil Adam Šťastný, když si zpoza brány vyběhl mezi kruhy a vystřelil. Na tuto střelu byl Blaho krátký a hostivařští tak po první části prohrávali o dva góly.

O přestávce dostali hráči jasné povely a hned od začátku druhé třetiny se je snažili plnit. Najednou se hra více vyrovnala, šance byly na obou stranách, ale gól nepadl.

Do třetí periody se tak šlo s tím, že se to musí zlomit. Hostivař měla převahu a hosty nepustila dlouho z pásma, jenže ani šance Šťastného, brejk Grepla, či střela Ferfeckého kýžený úspěch nepřinesla. Poslední tečku za zápasem udělal Patrik Vraný, který trefil při powerplay Hostivaře prázdnou bránu a dal tak utkání konečnou podobu. Hostivař podlehla 1:4.

Tomáš Grepl (trenér HBC Hostivař) - Z mého pohledu vyrovnaný zápas. Kovu patřil každopádně začátek, od poloviny druhé třetiny jsme byli lepším týmem my. S tím rozdílem, že Kovo své šance proměnilo, kdežto my si musíme vytvořit pět gólovek, aby to jednou vyšlo. Útěchou nám může být, že díky zimní přípravě jsme viděli mnohem lepší fyzickou připravenost mužstva.

23.4.2024

23.4.2024

23.4.2024

A tým ve druhém čtvrtfinále těsně padl Karviné! Série bude pokračovat příští týden na půdě soupeře!