HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
13.03.2019 Reportáž

Starší žáci vystřelili výhru nad Mostem až v nájezdech!

Po zimní přípravě a dlouhé herní pauze došlo i na starší Žáky, kteří přivítali v sobotu na Palmovce hráče Mostu. Bohužel na nás padla varianta hry na asfaltu, kde se toho moc nahrát nedá. Hráči obou týmů si již navykli na rovnější povrch a tento krok zpět byl viděl na obou stranách.

13.kolo, sobota 9.3.2019

HOS

Hostivař

2:1ss

1:0, 0:0, 0:1

MST

Most

Branky a nahrávky: 1:07 Zavřel (Lehner), rozh. nájezd Houška .
Rozhodčí: Trajer, Ščudla . Vyloučení: 6:9 . Využití: 0:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 25 . Střely na branku: 31:31 . Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1 .

Sestava domácích

Drahoš (Keprt) - Hoang, Zámečník, Vodehnal, Sucharda - Lehner, Prager, Houška, Ferfecki, Malysz, Zavřel, Smetana, Vrzák, Maali, Endyš

Sestava hostí

Franěk - Zikmund, Tuhý, Němec, Král, Voženílek, Bystřický, Dudáček, Efler, Chovanec, Maštalířský

Komentář k zápasu

Již ve druhé minutě zasunul míček do brány mosteckého gólmana důrazný Zavřel, po asistenci Lehnera. Jenže to bylo na dlouhou dobu vše! Ve 35-té minutě srovnali stav mostečtí na 1:1 při přesilové hře a tento stav zůstal nezměněn až do konce třetí periody, po které následovaly nájezdy.

V páté sérii se k míčku v půli hřiště postavil Houška a rozvlnil síť soupeřovi branky. Následoval nájezd proti Drahošovi. Maštalířský v nájezdu již našeho gólmana vymíchal a stačilo zasunout za jeho záda. Marek Drahoš byl ale razantně proti a Hašanovským zákrokem míček zastavil. Konec, ámen , tma a dva body jsou doma.

Redakce

 
 

Starší žáci se chystají na kvalifikační turnaj do Karviné!

23.5.2019

Nerovný souboj dorostu s Olympem a hattrick Davida Waltra!

22.5.2019

A další vystoupení na celé hřiště! Přípravce se na Palmovce dařilo!

22.5.2019

Junioři v prvním semifinále padli! Série pokračuje příští sobotu v Ústí!

21.5.2019

Partneři klubu