HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
01.02.2019 Reportáž

Starší žáci v přípravě přehráli Plzeň! Trefil se i host Hnyk!

K přípravnému duelu se do Plzně vydala i družina Tomáše Grepla, která svého soupeře přehrála a zvítězila 6:2.

příp., pátek 1.2.2019

PLZ

HBC Plzeň

2:6

0:2, 1:2, 1:2

Branky a nahrávky: 4:02 Sucharda (Hnyk), 4:39 Ilušák, 15:41 Šťastný, 17:37 Šťastný (Maali), 35:55 Houška, 43:22 Hnyk (Ježek) .
Rozhodčí: . Vyloučení: 5:4 . Využití: 1:0 . V oslabení: 1:1 . Diváci: 54 . Střely na branku: 21:42 . Průběh utkání: 0:4, 1:4, 1:5, 2:5, 2:6 .

Kočka - Strnad, Dobrý, Koc, Kárník, Beneš, Ruml - Meiner, Heczko, Smeták, Polák, Pavlíček, Procházka, Eichler, Obr, Pavelka.

Drahoš - Hoang, Sucharda, Ilušák, Zámečník, Vodehnal - Šťastný, Houška, Maali, Prager, Lehner, Hnyk, Grepl, Ježek, Ferfecki

V úvodu přípravného utkání se z dálky prosadili dva obránci, Jakub Sucharda a Dominik Ilušák. Hostivař měla více ze hry a už v osmnácté minutě vedla 4:0, po dvou trefách kanonýra Adama Šťastného.

Na druhé straně korigoval v úniku Pavlíček a po zmatku před Drahošem i další z plzeňských střelců. V šestatřicáté minutě ale přidal ve vlastním oslabení pátý gól Radim Houška a v samotném závěru se prosadil i host z Písku, Matěj Hnyk, kterému asistoval Rebel Adam Ježek.

Starší žáci Hostivaře tak zvítězili v přípravném utkání nad Plzní 6:2.

Tomáš Grepl (trenér HBC Hostivař) - Každé přípravné utkání je dobré, proto děkujeme, že nám bylo umožněno si zahrát proti Plzni. V první třetině jsme byli určitě lepším týmem, postupem času druhé třetiny jsme přestávali hrát a dovolovali jsme Plzni dostávat se do šancí, které naštěstí nezužitkovala. Na některých věcech musíme zapracovat. I tak klukům děkuji za pěkný výkon.

Mladší žáci ukončili zimní přípravu! V první březnovou neděli zahájí jarní část!