25.10.2018 Reportáž

Nad Strašecím s čistým štítem! Mladší žáci před kamerami ČT uspěli!

Dalším domácím soupeřem mladších žáků bylo mužstvo Nového Strašecí. Utkání bylo ozvláštněné tím, že se odehrával před kamerami České televize, která zde natáčela reportáž pro pořad Lvíčata.

5.kolo, neděle 21.10.2018

4:0

1:0, 1:0, 2:0

NOV

Nové Strašecí

Branky a nahrávky: 10:47 Bezpalec (Houška), 12:41 Houška, 24:55 Stoulil, 32:08 M.Mikšovský (Krutský) .
Rozhodčí: Procházka . Vyloučení: 4:1 . Využití: 0:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 44 . Střely na branku: 43:4 . Průběh utkání: 4:0 .

Soukup (Knotek) - Švec, M.Mikšovský, Dvořák, Houška, P.Mikšovský - Michek, Hradil, Bezpalec, Nestrojil, Stoulil, Kutaj, Absolon, Krutský, Svoboda

Křeček - Bárta, Horáček, Kluc, Itner, Simandl, Slavík, Husák, Šubin, Dreschler, Fouček, Hájek, Slezák

Oba týmy nastoupily celkem svižně a obě strany se snažily hrát aktivně a útočně. Hra vypadala na první pohled celkem vyrovnaně. Nicméně mezi útočnou snahou by se přeci jen našlo pár rozdílů. Zatímco ty hostivařské šance končily obvykle střelou na branku a zásahem brankáře, tak útoky Nového Strašecí končily většinou ztrátou míčku u mantinelu v útočné, nebo již střední třetině. Každopádně na góly byl zápas poměrně dlouho skoupý. Až v předposlední minutě trefil od modré Radim Houška šikovně nastraženou hokejku Standy Bezpalce a Hostivař šla do vedení.

A protože Radimovi asistence evidentně nestačila, hned po začátku druhé třetiny napřáhl znovu a tentokrát již míček doplachtil do branky bez dalšího dotyku, 2:0. Bohužel to bylo na dlouhou dobu vše. Hostivař nadále sbírala jednu rozehrávku Bubáků za druhou, neúnavně pálila na soupeřova brankáře, ale síť zůstávala v klidu.

Až ve třetí periodě to přestalo bavit Tomáše Stoulila, ve vlastní třetině si vzal míček, nikomu ho nepůjčil a po krásné individuální akci zvýšil na 3:0. Na závěr ještě zužitkoval Krutského přihrávku Michal Mikšovský a zvýšil na konečných 4:0.

Lukáš Krupka (trenér HBC Hostivař) - Kluky bych rad pochválil za předvedený výkon a zaslouženou výhru, ačkoliv produktivita a klid na střídačce není naše silná stránka. Neměl bych zapomenout pochválit ani Muněze, který si vychytal nulu.