HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
30.10.2017 Reportáž

Starší žáci schytali v Suchdolu nad Lužnicí bídu a odvezli si třináct branek!

K dalšímu utkání zajížděli starší žáci Hostivaře až do dalekého Suchdola nad Lužnicí a celý výjezd si zcela jistě představovali jinak. Po první části sice vedli, nakonec si ale z jihu Čech odvezli pořádnou výslužku...

7.kolo, sobota 28.10.2017

SUC

Suchdol nad Lužnicí

13:5

2:3, 6:2, 5:0

HOS

Hostivař

Branky a nahrávky: 3:48 Bartoš (Šťastný), 5:26 Hroch (Ferfecki), 9:17 Hroch, 16:41 Hroch (Ferfecki), 20:01 Ferfecki (Hroch) .
Rozhodčí: Prchlík . Vyloučení: 1:2 . Využití: 0:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 35 . Střely na branku: 47:20 . Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:3, 2:3, 3:3, 3:5, 13:5 .

Sestava domácích

Stankay (Neruda) - Sládek, Hnyková, Kamenišťak, Hnyk, Kovařík, Pavlík, Hnyk, Nechvátal, Ježková, Moser, Vachulka,

Sestava hostí

Keprt - Nguyen, Sucharda, Ilušák, Ježdík - Bartoš, Šťastný, Grepl, Ferfecki, Hroch, Malysz, Zámečník, Zavřel, Štoural

Komentář k zápasu

A zaslouženě! Domácí byli po celé utkání střelecky aktivnější, přesto po první části o jeden gól vedla Hostivař, když skóre otevřel navrátilec René Bartoš a poté se dvakrát prosadil i Marek Hroch. Tomáš Keprt v brance Hostivaře byl ale stále pod větší palbou a ačkoliv jeho tým vedl ještě na začátku jednadvacáté minuty 5:3, nakonec z náročného utkání odešel s prázdnou.

S nadšením hrající domácí totiž přetavili svou aktivitu v několik zlomových gólů a ve druhé polovině utkání nedali hostivařským příliš čuchnout. Přidávali gól za gólem a už po druhé části vedli 8:5!

Hostivař se nezmohla na odpor ani ve třetí části a naopak pětkrát inkasovala. Tomáš Keprt si bez možnosti vystřídat vypil kalich hořkosti až do dna a po skončení utkání neměl příliš chuti cokoliv komentovat. „Nerad bych o tom mluvil", řekl stroze těsně po zápase, ve kterém hostivařští inkasovali třináct branek.„ V dalším víkendu dorazí do Prahy silná Plzeň, kterou Hostivař přivítá na hřišti v Čimicích. Utkání bude zahájeno v 11 hodin dopoledne.

Ohlasy po utkání

Tomáš Grepl (trenér HBC Hostivař) - Druhý zápas po sobě, kdy odehrajeme dobře první polovinu a v druhé zvolníme, přestaneme se soustředit, necháme soupeře otočit zápas a jen koukáme, jak nám to padá do sítě. Hráči Suchdolu měli větší touhu vyhrát, rvali se o každý míček. Vyhráli naprosto zaslouženě! Musíme ze sebe shodit tu deku a začít zase hrát jako na začátku sezóny.

Redakce

 
 

Juniorka zahájí přípravu 9.srpna! O sestavu bude na kempu bojovat 24 hráčů a 3 brankáři!

30.7.2018

Rekord v počtu účastníků bude opět překonán! Soustředění startuje už za tři týdny!

23.7.2018

Hostivař převzala práva na 1. ligu od Berouna a vrací se do druhé nejvyšší soutěže!

17.7.2018

Jiří Vaniš a Filip Macek se stali vicemistry světa!

12.7.2018

Partneři klubu