13.06.2020 Reportáž

Starší žáci přehráli Strašecí, Prager vstřelil svůj první hattrick!

Starší žáci Hostivaře se v horkém sobotní dopoledni vypravili do Nového Strašecí, kde je čekal domácí výběr Bubáků...

LP2020, sobota 13.6.2020

NOV

Nové Strašecí

2:11

0:5, 0:3, 2:3

Branky a nahrávky: 1:55 Prager (Hnyk), 3:18 Endyš (Halíř, P. Mikšovský), 4:16 Halíř, 8:57 Lehner (Prager, Zámečník), 12:38 Zámečník (Hnyk), 22:18 Prager (Lehner, Hnyk), 22:36 Maali (Stoulil), 22:56 Smetana (Maali), 30:57 Maali (Smetana), 32:05 Hnyk (Prager, Lehner), 34:43 Prager (Zámečník) .
Rozhodčí: Zaťko . Vyloučení: 2:3 . Využití: 0:1 . V oslabení: 0:1 . Diváci: 70 . Střely na branku: 43:40 . Průběh utkání: 0:8, 1:8, 1:11, 2:11 .

Jakoubek (23.Křeček) - Bárta, Hájek, klůc, Slezák, Ambrožewicz, Běloušek, Husák, Itner, Kníže, Kučera, Němec, Slabý, Svoboda

Drahoš - Munk, Zámečník, Houška, Mikšovský M., Dvořák, Höfner - Hnyk, Lehner, Prager, Maali, Stoulil, Smetana, Endyš, Halíř, P.Mikšovský

Hostující tým vsadil v první minutě na tři krátká střídání a rozpohybování všech tří formací. Ve druhé minutě otevřel skóre Jonáš Prager, na jehož trefu brzy navázal dvěma slepenými góly třetí útok. nejdříve po akci Petra Mikšovského přesně mířil Endyš a necelou minutu po něm i po vlastním vhazování pohotový Tobiáš Halíř, který zvýšil na 3:0 a svým prvním gólem potvrdil svůj výrazný progres.

Po vyloučení Endyše se pak musela Hostivař bránit ve čtyřech, paradoxně ale přidala čtvrtou trefu, když Prager zachoval klidnou hlavu a místo vyhození vyslal do úniku Petra Lehnera. Ten nic nevymýšlel a Jakoubek byl nucen lovit v deváté minutě další míček ze sítě. Nebyl v první části ale poslední. Hnyk od mantinelu našel za modrou Daniela Zámečníka, jehož dalekonosná střela skončila až v síti.

Ve druhém dějství se pomalu obraz hry měnil a hosté si na další gól museli počkat až do poloviny duelu. Po tlaku první formace byl na konci úspěšné akce opět Jonáš Prager. V téže, třiadvacáté minutě, se ale hostivařští prosadili ještě dvakrát a byl to druhý útok, který se mohl tentokrát tetelit radostí. Dvě rychlé akce dvojic s přihrávkou a zakončením do prázdné prázdny postupně proměnili Maali se Smetanou.

Právě Maali pak v úvodu třetí části využil skvělé práce smetany a přesnou střelou k tyči přidal devátý gól. Na magických 10:0 poté upravil Matěj Hnyk, gólově se ale prosadil i soupeř, po střele Husáka. Necelé dvě minuty po něm se ale událo opět na druhé straně a nemohl to být nikdo jiný než Jonáš Prager, který po střele Zámečník zametl míček do branky a těšil se tak z prvního hattricku kariéry.

Poslední slovo měli ale domácí a byl to Slabý, který korigoval na konečných 2:11. Závěr zápasu už další zásahy nepřinesl a Hostivař si dokráčela pro vysoké vítězství 11:2.

Ondřej Novák (trenér HBC Hostivař) - Relativně vyrovnané utkání, ve kterém jsme byli ale mnohem efektivnější a brzké vysoké vedení a rozhodnutý stav nás značně uspal a narušil organizovanost naší hry. Soupeř si pak vytvořil zvláště ve třetí části nespočet dobrých příležitostí.

Mikropřípravka opět v akci! Na domácím turnaji se představila trojice hostivařských týmů!

23.4.2024

Dorost z výjezdu do Opavy přivezl tři body!

23.4.2024

A tým ve druhém čtvrtfinále těsně padl Karviné! Série bude pokračovat příští týden na půdě soupeře!

22.4.2024

B tým mužů zvítězil po šesté v řadě! Zápas proti Rezervě Kova Praha rozhodly až nájezdy!