01.05.2018 Reportáž

Starší žáci přehráli Blatnou! Kaiser se trefil ve své premiéře!

Starší žáci přivítali v hale na Jižním Městě v dohrávce Blatnou a v kádru Hostivaře se v předposledním ligovém utkání této sezóny představila i jedna nová tvář, Petr Kaiser.

14.kolo, sobota 28.4.2018

6:1

1:0, 2:1, 3:0

BLA

Blatná

Branky a nahrávky: 1:40 Zavřel (Ježdík), 15:31 Šťastný (Hroch), 27:23 Hroch (Jeništa), 34:08 Kaiser (Bartoš), 44:35 Grepl (Šťastný, Hroch), 44:41 Šťastný .
Rozhodčí: Havel, Jirsák . Vyloučení: 2:1 . Využití: 0:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 72 . Střely na branku: 34:16 . Průběh utkání: 2:0, 2:1, 6:1 .

Keprt (F.Janšta) - Hroch, Ilušák, Nguyen, Ježdík, Grepl, Šťastný, Štoural, Ferfecki, Bartoš, Zavřel, Vodehnal, Jeništa, Kaiser

Chaloupka - Slezák, Říha, Ochotný, Žižka, Šurát, Oulehle, Ehlrich, Budoš, Fojtů, Šuhajová

Domácí tým se dostal do vedení už ve druhé minutě utkání a byl to Milan Zavřel, kdo rozradostnil halu na Jižním Městě jako první. Další gól byl ale k vidění až v úvodu druhé části po úspěšném zakončení Šťastného, poté ale snížil hostující útočník zpět na rozdíl jedné branky. Třetí trefu Hostivaře zapsal v osmadvacáté minutě po nahrávce Jeništy, Marek Hroch a dvoubrankovým vedením domácích i prostřední perioda končila.

V dresu Hostivaře se poprvé představil útočník Petr Kaiser, který v pětatřicáté minutě vyslal střelu z pravého kruhu, jenž skončila až za zády Chaloupky. Hosté v závěru nevyužili přesilovou hru a v posledních vteřinách klání naopak domácí udeřili, a to hned dvakrát. Na trefu Lukáše Grepla přišpendlil po individuální akci šestý gól Adam Šťastný a dal tak utkání definitivní podobu. Starší žáci Hostivaře zvítězili v dohrávce 6:1.