HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany TJ KOVO Praha HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
07.10.2021 Reportáž

Starší žáci porazili Kert Park rozdílem osmi branek, ve čtvrtek zajíždí na Palmovku!

Starší žáci přivítali ve středu večer na svém hřišti Kert Park. Soupeř dorazil nekompletní, doplněný i maličkými šikuly, na síle jeho individualit to ale nic neměnilo a domácí tak museli předvést to nejlepší, co je aktuálně v jejich silách.

4.kolo, středa 6.10.2021

HOS

Hostivař

8:0

1:0, 4:0, 3:0

KER

Kert Park Praha

Branky a nahrávky: 11:01 Nestrojil (Bár), 21:23 Hradil (Skála, Režnárek), 22:33 Skála (Hradil, Michek), 23:25 Nestrojil (Svoboda), 24:30 Hradil (Michek), 32:46 Hradil (Režnárek), 34:02 Hradil, 40:10 Skála .
Rozhodčí: Sládek, Jirsák . Vyloučení: 2:3 . Využití: 0:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 27 . Střely na branku: 39:17 . Průběh utkání: 8:0 .

Sestava domácích

Soukup (Kotík) - Švec, Městka, Režnárek, Votava, Hrodek - Bár, Nestrojil, Postler, Skála, Hradil, Michek, Svoboda

Sestava hostí

Horský - Horský, Novák, Špák, Chán, Chán, Doucha, Drnec, Richter, Richter, Sýkora, Větrák, Větrák

Komentář k zápasu

Úvod zápasu se nesl ve vyrovnaném duchu, Hostivař ale stále více přebírala iniciativu a tlačila se za otevřením skóre. To se povedlo Nestrojilovi, jehož střela propadla až za Horského.

Klíčovou se nakonec jevila prostřední část a první z přesilovek, která sice využita nebyla, po jejím skončení ale zůstali domácí v souvislém tlaku a dobrým pohybem si vytvářeli nespočet šancí. Ve dvaadvacáté minutě udeřil Hradil a bylo to 2:0! Po krásné akci opět druhého útoku pak zvedal ruce nad hlavu Filip Skála a chvilku po něm opět i Nestrojil, který si našel míček v houšti hráčů a přidal čtvrtý gól. Minutu po něm zaúřadoval pohotovou střelou Hradil, který pak efektivně dokončil i hattrick! To už ale probíhala třetí část, nejproduktivnější hráč Hostivaře v úniku zvolil zakončení jednou rukou a uspěl. A byl to opět on, kdo zakončil i další akci a v pětatřicáté minutě to bylo už 7:0! Poslední slovo pak měl Skála, který pět minut před koncem duelu vstřelil osmou branku, po dalším skvělém napadání Michka.

Hostivař tak zvítězila 8:0, Vojtěch Soukup v brance si připsal nulu, Filip Hradil zaznamenal čtyři góly. Starší žáci se znovu představí už ve čtvrtek a soupeřem tentokrát bude na Palmovce dorostenecký výběr TJ Kovo Praha B. V sobotu pak Hostivař zavítá k ligovému utkání do Berouna.

Ohlasy po utkání

Ondřej Novák (HBC Hostivař) - Soupeř nepřijel kompletní, to ale nic nemění na našem dobrém výkonu, který byl postaven na dobrém napadání a vynucování si chyb soupeře. Gólů jsme mohli dát i více, když jsme několikrát minuli odkrytou branku a dvakrát nastřelili tyč.

Redakce

 
 

A tým dostal na závěr podzimu devět branek v Karviné!

28.11.2021

Junioři zakončili podzim další výhrou a přezimují v čele!

27.11.2021

Junioři na vítězné vlně! Po Svítkovu přehráli i Ježky!

24.11.2021

Dorost v posledním utkání podzimu rozdrtil Rebely 13:1!

22.11.2021

Partneři klubu