HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Pardubice HBC Tygři Mladá Boleslav HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany Svítkov Stars Pardubice HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
před 3 dny Reportáž

Starší žáci na úvod nové sezóny vyloupili Kladno!

Starší žáci sic odehráli v přípravě už sedm utkání, ten první ligový, s Chomutovem, byl ale zkontumován a výjezd do Kladna tak pro hostivařské znamenal úvodní boj o body!

2.kolo, sobota 14.9.2024

KLA

Kladno

3:5

1:1, 2:3, 0:1

Branky a nahrávky: 9:03 Mellen (Dvořáková), 20:19 Coufal (Větrák), 25:36 Kvasnička (Holý), 27:38 Mellen (Kvasnička, Janšta), 43:34 Jeřábek .
Rozhodčí: Holeček, Zaťko . Vyloučení: 2:1 . Využití: 0:1 . V oslabení: 0:0 . Diváci: . Střely na branku: 20:34 .

Kraus (Holubovský) - Jozífek, Novák, Podhorský, Pokorný, Rychtář, Vlasák, Dařílek, Hejkal, Houska, Lovětínský, Mikoláš, Nývlt, Petrášek, Pokorný, Seidl, Sivek

Slavík (Absolon) - De.Zimarev, Větrák, Dvořáková, Janšta, Matějková, Janičko - Da.Zimarev, Coufal, Jeřábek, Kvasnička, Mellen, Holý, Kocmánek, Dlouhý, Poláček, Kolář, Novák

Očekával se vyrovnaný duel a diváci si v jeho průběhu rozhodně přišli na své. Do vedení šli domácí, když se prosadil Lovětínský, na jeho gól ještě v prvním dějství ale odpověděl Mellen a do kabin se šlo za vyrovnaného stavu.

Petrášek poté vrátil Rysům vedení, Hostivař ale i tentokrát přispěchala s reakcí, byla střelecky aktivnější a během sedmi minut přidala tři góly. Po vybídnutí Větráka nejdříve mířil přesně Vojtěch Coufal a necelých pět minut po něm zvedal ruce nad hlavu i Kvasnička! Ten měl prsty i při dalším přesném zásahu, když v přesilovce našel v mezikruží Jakuba Mellena a ten přidal svůj druhý gól! Pokorný záhy snížil a třetina končila těsným náskokem hostí.

Zapisovatel utkání se musel v boxu časoměřičů poté nudit, ve třetí části se nevylučovalo a dlouho se neměnilo ani skóre. Poslední branka padla při domácí power-play, když odkrytou klec trefil Tomáš Jeřábek a definitivně rozhodl o vítězství Hostivaře.

Starší žáci tak do nové sezóny vstoupili vítězně, v příštím víkendu vyzvou na domácím hřišti Mladou Boleslav.

Junioři svedli vyrovnanou bitvu s Plzní! Ta ale odjela se všemi body!