HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
12.04.2018 Reportáž

Mladší žáci v předehrávce uspěli! Už čtvrté utkání za sebou neinkasovali!

Ve čtvrtečním podvečeru zkřížili hole mladší žáci Hostivaře a Rebelů v ligové předehrávce dalšího z jarních kol. Počasí hokejbalu přálo a oba týmy hodlaly předvést to nejlepší.

17.kolo, čtvrtek 12.4.2018

HOS

Hostivař

3:0

0:0, 1:0, 2:0

REB

Rebel Praha

Branky a nahrávky: 20:00 Smetana (Stoulil), 25:41 Prager (Sucharda), 34:37 Houška .
Rozhodčí: Augustýn, Trajer . Vyloučení: 1:1 . Využití: 0:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 50 . Střely na branku: 22:21 . Průběh utkání: 3:0 .

Sestava domácích

Drahoš (Knotek) - M.Mikšovský, Houška, Sucharda, Zámečník - Prager, Lehner, Maali, Smetana, Stoulil, Bezpalec, Halíř, P.Mikšovský

Sestava hostí

Ježek - Birčák, Brůža, Číž, Dastych, Churáček, Ježek, Linhart, Malák, Pelánek, Pešta, Procházka, Starý, Švec, Tipta, Ratman, Veselý, Kanclíř

Komentář k zápasu

Dle očekávání se hrála vyrovnaná partie, o čemž svědčí i poměr šancí na obou stranách v úvodní třetině. Žádný z hráčů se střelecky neprosadil a diváci se museli smířit s bezbrankovou dvanáctiminutovkou.

První gól zápasu padl až v úvodu jednadvacáté minuty a byla to Hostivař, která se ujala vedení. Aktivní napadání druhého útoku přetavil po Stoulilově akci ve vedoucí gól Richard Smetana!

Ve třetí části musel soupeř dotahovat a herně se mu dařilo o něco více především díky vyhraným vhazováním v útočném pásmu. Těch ale nedokázal využít a brzy tak zahřmělo opět na druhé straně, kdy Sucharda vyslal do úniku Jonáše Pragera a ten se přesnou střelou k levé tyči nemýlil. Sil ubývalo a domácí Rebelové hrozili i v přečísleních. Hostivařští ale v závěru zabrali především při vhazování v obranném pásmu a zkušeně kráčeli za vítězstvím. Při power-play navíc trefil odkrytou branku obránce Radim Houška a Hostivař se tak mohla radovat z vítězství 3:0, ale i ze čtvrtého utkání v řadě, bez inkasovaného gólu.

Ohlasy po utkání

Ondřej Novák (trenér HBC Hostivař) - Dle očekávání vyrovnaný zápas, troufám si tvrdit, že z naší strany lépe zvládnutý takticky. Je super, že je ve všech utkáních této kategorie až do samotného závěru o co hrát a žádný z týmů herně netrpí. Hráčům to do budoucna jenom prospěje.

Redakce

 
 

Hostivař převzala práva na 1. ligu od Berouna a vrací se do druhé nejvyšší soutěže!

17.7.2018

Jiří Vaniš a Filip Macek se stali vicemistry světa!

12.7.2018

„Jsem na kluky strašně hrdý", říká kapitán reprezentace do 16 let, David Srp!

2.7.2018

Český tým na Světovém poháru třetí! Bronz přivezlo i sedm hráčů Hostivaře!

2.7.2018

Partneři klubu