HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
24.09.2017 Reportáž

Starší žáci dohnali čtyřbrankovou ztrátu a se Suchdolem berou bod!

Po domácí výhře nad Prachaticemi přivítali starší žáci Suchdol nad Lužnicí, který měl být poněkud větším soustem...

2.kolo, sobota 23.9.2017

HOS

Hostivař

5:6ss

0:4, 1:0, 4:1

SUC

Suchdol nad Lužnicí

Branky a nahrávky: 16:15 Šťastný (Hroch), 32:41 Grepl (Šťastný), 33:28 Hroch, 35:48 Šťastný (Grepl, Hroch), 36:13 Šťastný (Grepl, Hroch) .
Rozhodčí: Rezek . Vyloučení: 2:1 . Využití: 0:1 . V oslabení: 0:0 . Diváci:50 . Střely na branku: 21:32 . Průběh utkání: 0:4, 5:4, 5:6 .

Sestava domácích

Keprt (od 15.F.Janšta) - Sucharda, Nguyen, Ilušák, Ježdík, Zámečník - Šťastný, Hroch, Grepl, Štoural, Ferfecki, Malysz, Zavřel

Sestava hostí

Stankay (Jiráčková) - Sládek, Kovařík, Pavlík, Landová, Dráb, Vamulka, Hnyk Š., Hnyk M.

Komentář k zápasu

Suchdolští vlétli do zápasu jako hurikán Irma a pustošili naši bránu co to jen šlo. V první třetině se Hostíci těžkopádně bránili a jen občasné neproduktivní výlety do útočné třetiny končily povětšinou bez střelby na bránu jihočechů. Velký kalich hořkosti si do syta vychutnal brankář Keprt, když čtyři ze střel skončily překvapivě za jeho zády. 0:4!

Úvod druhé třetiny uz vypadal vyrovnaně a když na začátku druhé minuty skóroval v dresu Hostivaře Šťastný, po přihrávce Hrocha, byly už vidět veselejší výrazy v řadách hráčů i fanoušků domácích. 1:4!

Irma změnila směr a začala foukat za domácí. Jihočeši na závěrečnou třetinu vystřídali brankáře, ale již po třech a půl odehraných minutách se do svatyně hostí vrátil původní gólman Stankay. Proč? Protože se rozjela hostivařská mašina. Méně početným hostům, kteří dorazili pouze s osmi hráči, došly síly. Toho bravurně využila první lajna a dvakrát, když se dostala na plac, slepila dvojici gólů pěkně k sobě. A ejhle, Hostivař byla rázem ve vedení 5:4. Bohužel se suchdolským podařilo vyrovnat. A najednou jsme se museli strachovat o výsledek, když jsme šli do oslabení po faulu kapitána Hrocha, který v souboji o míček s citem načechral vysokou holí vlásky Martiny Landové (asi z něj bude kadeřník, pozn. redakce). 5:5!

A protože se do konce třetiny stav nezměnil, došlo na loterii v podobě nájezdů. Jediný proměněný nájezd v podání suchdolského Hnyka dovedl hosty k vítězství a Hostíci z tohoto duelu odcházejí "pouze" s jedním bodem.

Ohlasy po utkání

Tomáš Grepl (Trenér HBC Hostivař) - Řekl bych, že si diváci přišli na své. Vyrovnaný zápas plný zvratů a gólů. První třetinu vyhrál jasně soupeř a dal nám 4 góly. Kluci se naštěstí nepoložili, ba naopak. Zlepšil se pohyb a začali jsme dávat branky. Škoda, že když se nám podařilo utkání otočit, tak to neudržíme. Nájezdy se povedly lépe soupeři a získal dva body.

Redakce

 
 

Juniorka zahájí přípravu 9.srpna! O sestavu bude na kempu bojovat 24 hráčů a 3 brankáři!

30.7.2018

Rekord v počtu účastníků bude opět překonán! Soustředění startuje už za tři týdny!

23.7.2018

Hostivař převzala práva na 1. ligu od Berouna a vrací se do druhé nejvyšší soutěže!

17.7.2018

Jiří Vaniš a Filip Macek se stali vicemistry světa!

12.7.2018

Partneři klubu