HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
22.03.2019 Reportáž

Starší žáci deklasovali Kovo! Houška oslavil třinácté narozeniny čtyřmi góly!

Dalším soupeřem starších žáků bylo pražské Kovo, vedené v zápise o utkání tentokrát jako domácí tým. Nad Palmovkou se v sobotu zatáhlo, ani kapky dopadající na plastovou plochu ale neznevážily ofenzivní zápas, ve kterém padlo celkem třináct branek!

14.kolo, sobota 16.3.2019

KOV

Kovo Praha

3:10

0:4, 1:1, 2:5

HOS

Hostivař

Branky a nahrávky: 1:15 Malysz (Sucharda), 7:22 Lehner, 10:59 Lehner (Prager, Houška), 13:53 Sucharda (Šťastný, Houška), 22:22 Houška (Šťastný), 30:11 Lehner (Vodehnal), 31:41 Ferfecki, 35:06 Houška (Šťastný), 37:11 Houška (Smetana), 41:57 Houška (Prager) .
Rozhodčí: Augustýn, Bartoš . Vyloučení: 1:3 . Využití: 0:0 . V oslabení: 0:2 . Diváci: 35 . Střely na branku: 22:62 . Průběh utkání: 0:4, 1:4, 1:8, 2:8, 2:9, 3:9, 3:10 .

Sestava domácích

Jánošík - Fluxa, Vrabec, Malá, Kotyrová, Nerad, Kos, Boch, Vaněk, Novák, Jánošík

Sestava hostí

Keprt (Drahoš) - Ilušák, Zámečník, Vodehnal, Sucharda - Lehner, Prager, Houška, Ferfecki, Malysz, Spurný, Šťastný, Vrzák, Smetana, Zavřel, Endyš

Komentář k zápasu

Zatímco soupeř nastupoval do utkání se dvěma kompletními pěticemi, hostivařská střídačka byla už tradičně nacpaná k prasknutí. Ligová premiéra čekala na novice Vojtěcha Spurného a byla to premiéra vítězná! Už ve druhé minutě otevřel po přihrávce Suchardy skóre Marek Malysz a další góly na sebe nenechaly dlouho čekat! Petr Lehner se v krátkém sledu prosadil střelecky dvakrát a jeho kumpán Sucharda přidal ještě v úvodním dějství čtvrtou trefu! Povedená patnáctiminutovka možná hostivařské trochu uspala a i trenéři po utkání přiznali, že je v dalším pokračování ze sledování utkání boleli oči!

Ve druhé části se prosadil pouze Houška a protože jednou zahřmělo i na druhé straně, bylo po třiceti minutách vedení Hostivaře stále čtyřbrankové.

Z góly se opět roztrhl pytel v závěrečném dějství, kdy už po jedenácti vteřinách dokončil hattrick stále se zlepšující kapitán Petr Lehner. Skóre nadále narůstalo i zásluhou Ferfeckiho, ale především oslavence Radima Houšky, který třinácté narozeniny oslavil brankovou smrští v závěru! Přidal tři góly a z utkání tak odcházel jako čtyřbrankový střelec! Dvakrát se ale prosadil i soupeř, což po utkání sebekriticky hodnotil brankář Tomáš Keprt: *Co k tomu mám říkat, když zrovna já to posr*l? Ve vší úctě k soupeři, dobře, že jsme v této formě potkali zrovna Kovo. Důležité jsou ale ty body a ty máme. Ty teď potřebujeme nejvíce*, ulevil si jinak úspěšný strážce svatyně, po víkendu ověnčený několika medailemi na krku.

Hostivař v utkání s Kovem i přes svou nespokojenost zvítězila vysoko, 10:3. Už v dalších víkendech ji ale čeká opravdový boj o "republiku", kdy se postaví soupeřům z čela tabulky a svým největším konkurentům!

Redakce

 
 

Už se to blíží! Informace k letnímu soustředění mládeže!

24.6.2019

„Myslím, že jsem týmový hráč", říká Danny Olišar z mladších žáků!

23.6.2019

Mládežník roku: „Tahle cena je pro mě třešničkou na dortu za úspěšnou sezónu!"

22.6.2019

Z gauče až do reprezentace! Tomáš Keprt si v závěru sezóny vybral svou odměnu!

21.6.2019

Partneři klubu