HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
04.11.2017 Reportáž

Starší žáci bojovali až do konce, na Plzeň ale ani tentokrát nestačili!

V prvním letošním měření sil se Hostivař proti Plzni ani jednou neprosadila a byla z toho prohra 0:4. V Čimicích ale chtěli hostivařští dva poslední nepovedené zápasy odčinit...

8.kolo, sobota 4.11.2017

HOS

Hostivař

4:6

1:1, 1:3, 2:2

PLZ

HBC Plzeň

Branky a nahrávky: 7:25 Šťastný (Hroch, Ježdík), 25:57 Hroch (Šťastný, Grepl), 35:46 Šťastný (Grepl, Hroch), 38:33 Grepl (Hroch, Šťastný) .
Rozhodčí: Jirsák, Trávníček . Vyloučení: 1:0 . Využití: 0:0 . V oslabení: 1:0 . Diváci: 33 . Střely na branku: 27:30 . Průběh utkání: 1:0, 1:3, 2:3, 2:5, 3:5, 3:6, 4:6 .

Sestava domácích

Keprt (Janšta) - Ilušák, Ježdík, Zámečník, Hoang - Grepl, Hroch, Šťastný, Malysz, Ferfecki, Štoural, Zavřel, Bartoš

Sestava hostí

Šlechta (Svoboda) - Nádraský, Kopal, Krejčí, Král - Zíka, Blahník, Tyrš, Slabihoudek, Štrunc, Smeták, Šik, Pavlíček

Komentář k zápasu

​Oproti prvnímu vzájemnému zápasu se tentokrát hrálo mnohem vyrovnaněji. Plzeň měla výborný nástup do utkání a když byl vyloučen domácí Hoang, nevypadalo to s hostivařskou družinou moc dobře. Oslabení bylo však výborně ubráněné a dokonce se podařilo domácímu Adamovi Šťastnému vstřelit branku! Většina první třetiny se poté odehrávala ve středním pásmu, až šest sekund před první sirénou se ale ocitl sám před bránou plzeňský Smeták a srovnal na 1:1.

I do druhé třetiny Plzeň vletěla jako hurikán a hned na jejím začátku vstřelil plzeňský Blahník dvě branky. Velmi aktivní Marek Hroch vzápětí snížil a ve svých brejcích mohl přidat další branky, vždy ale ztroskotal na dobře chytajícím Šlechtovi. A dle známého hesla nedáš - dostaneš se přiřítil plzeňský Štrunc a zvýšil na 4:2 ve prospěch Plzně.

Třetí část nezačala nijak jinak, než opět okamžitým tlakem Plzně, který po chybě hostivařského obránce skončil brankou. Pěknou akci pak předvedla trojice Hroch, Grepl, Šťastný, kdy po akci na jeden dotek měl posledně jmenovaný Šťastný jednoduchou úlohu a vstřelil svou druhou branku v utkání. Plzeň během 30 sekund dokázala opět odpovědět a navýšit vedení na tři branky. Ani v tu chvíli se hostivařští hráči nevzdávali a snažili se s výsledkem něco udělat. Na modré čáře napřáhl Marek Hroch a po teči Lukáše Grepla se rozvlnila síť za plzeňským Šlechtou počtvrté. Pořád byl dostatek času... V závěru měl ještě obrovskou příležitost opět Marek Hroch, když se řítil sám na brankáře, ale ani tentokrát se mu nepodařilo brejk proměnit v branku. Plzeň v Čimicích zvítězila 6:4.

Ohlasy po utkání

Tomáš Grepl (trenér HBC Hostivař) - Z mého pohledu velmi dobré utkání, konečně jsme hráli jako kolektiv a s chutí. I když jsme udělali chyby v obranné činnosti, tak se je útočníci snažili napravit, aniž by si cokoliv zazlívali. Kluci se dokázali povzbuzovat a bojovali až dokonce. V tom to byla asi první výhra v sezóně. Herně Plzeň ukázala, že umí být velmi produktivní a má výborné nástupy do utkání. Gratuluji Plzni k vítězství a děkuji za výborný zápas.

Redakce

 
 

Juniorka zahájí přípravu 9.srpna! O sestavu bude na kempu bojovat 24 hráčů a 3 brankáři!

30.7.2018

Rekord v počtu účastníků bude opět překonán! Soustředění startuje už za tři týdny!

23.7.2018

Hostivař převzala práva na 1. ligu od Berouna a vrací se do druhé nejvyšší soutěže!

17.7.2018

Jiří Vaniš a Filip Macek se stali vicemistry světa!

12.7.2018

Partneři klubu