HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
05.03.2018 Reportáž

Starší dorost ztratil dvoubrankové vedení! V nájezdech uspěl tým Dobřan!

Po odloženém utkání s Pardubicemi čekal starší dorostence start jarní části na západě Čech. Nová hala v Dobřanech se bohužel do prvního vhazování kolaudace nedočkala a utkání tak bylo po dohodě obou týmů přesunuto do nedaleké Třemošné.

18.kolo, sobota 3.3.2018

DOB

Dobřany

3:2ss

0:1, 2:1, 0:0

HOS

Hostivař

Branky a nahrávky: 11:50 Čejka (L.Lhota, J.Vaniš), 21:02 Čejka .
Rozhodčí: Kalabza, Soukup . Vyloučení: 2:3 . Využití: 1:1 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 35 . Střely na branku: 17:17 . Průběh utkání: 0:2, 2:2, 3:2 sn. .

Sestava domácích

Hájek - Truchlý, Páv, Málek, Koželuh, Matoušek - Zelenka, Šlehofer, Čech, Duchek, Hůrka

Sestava hostí

Štoural (Dušák) - D.Vaniš, Kubeš, Novotný, Němec, Kořínek - Vaniš, Čejka, Zyta, O.Nocar, L.Lhota, Jachek, T.Lhota, Plohmer, Zámečník, Pajas, Němeček, Maťocha, Srp

Komentář k zápasu

Zdejší asfaltová plocha pochopitelně líbivému hokejbalu příliš nefandila, Hostivař ale přesto mohla být po první části spokojena. Díky přesilovkové trefě Čejky totiž vedla a celkově měla více ze hry.

Střelec Čejka, který v posledních týdnech plní titulky serveru hokejbal.cz, zaúřadoval i ve druhém dějství, kdy projel hřištěm jako nůž máslem a efektivně zakončil zpoza brankové čáry. Hostivař vedla 2:0 a ačkoliv utkání bylo vyrovnané, nic nenasvědčovalo tomu, že by o dvoubrankové vedení měla přijít. V posledních minutách prostřední části ale přišla dvojice vyloučení a soupeř trestal. Minutu před koncem periody perfektně tečoval nahození Páva Ondřej Málek a těsně před sirénou vyrovnal povedenou střelou, po čistě prohraném vhazování v obranném pásmu, obránce domácím Truchlý. Truchlit ale museli především hostivařští, kteří během chvilky přišli o dvoubrankové vedení.

Ve třetí, jinak velice vyrovnané třetině, s pramálo vyloženými šancemi, už další branka nepadla. Základní hrací doba končila stavem 2:2 a šlo se do nájezdů, bojovat o bonusový bod. Jak Štoural, tak na druhé straně skvělý Hájek ale svou branku doslova zakleli a střelci na obou stranách zůstali zahanbeni. Rozdílový gól vstřelil až v jedenácté sérii nájezdů domácí Truchlý, který tak přiřkl domácím další bod.

Hostivař se tak se získaným bodem přesunula do Písku, kde ji čekal v neděli další z ligových duelů.

Ohlasy po utkání

Ondřej Novák (trenér HBC Hostivař) - Úvodní část patřila nám, hráli jsme velice dobře v defenzivě a na asfaltovém povrchu soupeře do šancí nepouštěli. Krátký výpadek přišel v posledních pěti minutách druhé části a ten nás nakonec stál body. Nájezdy patřily brankářům. Nakonec rozhodla až jedenáctá série.

Redakce

 
 

„Už nejsem nejmladší", směje se nejlepší hráč mládeže pro letošní sezónu!

23.6.2018

Třináctý Galavečer je minulostí! Hráčem roku je Marek Kalaš, mládežníkem opět Jan Čejka!

22.6.2018

Galavečer již potřinácté! Slavnostní zakončení sezony opět v Klubu Varta!

20.6.2018

Prague Select obhájil JTEKT Cup! Houška opět v All Stars týmu!

18.6.2018

Partneři klubu