HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
22.10.2017 Reportáž

Starší dorost našel dva střelce a porazil Třebovou 5:0! Dušák udržel nulu!

Starší dorost si užil víkendového volna a v dalším kole přivítal na hřišti v Čimicích tým České Třebové...

8.kolo, sobota 21.10.2017

HOS

Hostivař

5:0

2:0, 2:0, 1:0

CTR

Č. Třebová

Branky a nahrávky: 5:34 Čejka (Jachek), 9:40 Čejka (Jachek, Kubeš), 25:00 Zyta (Jachek, Kořínek), 28:57 Zyta (Čejka), 36:23 Čejka (D.Vaniš) .
Rozhodčí: Volkán, Ptáček . Vyloučení: 1:6 . Využití: 2:0 . V oslabení: 1:0 . Diváci: 37 . Střely na branku: 31:19 . Průběh utkání: 5:0 .

Sestava domácích

Dušák (Štoural) - Kořínek, Jindra, Kubeš, D.Vaniš, Novotný - Maťocha, Čejka, Jachek, Zyta, Mazura, Pajas, Plohmer, Voblikov, Zámečník, Němeček

Sestava hostí

Svoboda - Pleskot, Orlich, Zeman, Vernier, Mačátová - Smutný, Řehák, Faltejsek, Karlík, Vodvárka, Kvasničková, Valíček, Hyvsa, Vencl

Komentář k zápasu

Utkání se odehrálo pod taktovkou Hostivaře, která se zásluhou Čejky prosadila skrz dobře chytajícího brankáře Třebové v první části dvakrát. Mohlo padnout i více branek, proti byl ale většinou zmíněný brankář Svoboda, nebo i tyčka za jeho zády, kterou orazítkoval Dominik Zámečník.

Až obří tlak měla Hostivař i ve druhé části a hosté se měli mnohdy po závarech v obranném pásmu co otáčet. Střelecky se ale prosadil až střelou bez přípravy Marek Zyta, kterého vybídl Jachek, pro něhož to byla už třetí gólová asistence v utkání. I na čtvrtém gólu měla podíl dvojice nejlepších střelců Hostivaře: Čejka v přečíslení fotbalově přihrával a pro Zytu už nebyl problém dopravit míček do odkryté brány.

Hostivař se dále soustředila na disciplinovaný výkon, po podcenění několika míčků ale nabídla šance i soupeři. Jeho pokusy ale končily na pozorném Dušákovi, a tak se poslední gólový moment udál opět na druhé straně, když Daniel Vaniš vyslal přesnou přihrávkou do úniku Čejku, který si počínal nekompromisně. Kličkou Svobodu překonal a i díky jeho hattricku brala Hostivař v duelu s Českou Třebovou přesvědčivou výhru, 5:0!

Ohlasy po utkání

Ondřej Novák (trenér HBC Hostivař) - Od soupeře jsme čekali více a zápas tak byl víceméně v naší režii. Poslední zápasy hrajeme slušně v defenzivě, což mě těší a jeden inkasovaný gól v posledních třech utkáních je snad i důkazem. Škoda nevyužitých dalších šancí a dvou tyček.

Redakce

 
 

Dorostence čeká mnoho nového! Sezónu odstartují duelem s Pardubicemi!

20.7.2019

Národní ligu doplnila čtveřice týmů! Dokáže Hostivař zopakovat úspěch z uplynulé sezóny?

17.7.2019

Nezapomněli jste? Dnes končí termín pro splatnost zálohy na letní soustředění!

12.7.2019

„Sezóna byla dlouhá a náročná", říká žákovský brankář Marek Drahoš!

9.7.2019

Partneři klubu