12.11.2017 Reportáž

Skvělý Dostál! Mladší dorost zvítězil v šestém utkání v řadě!

Po třech týdnech se mladší dorost Hostivaře opět představil v Čimicích, kam přijelo o body bojovat Kladno. V chladném počasí se nakonec z bodů radovala Hostivař, která tak zvítězila v šestém utkání v řadě!

9.kolo, neděle 12.11.2017

4:1

1:0, 2:0, 1:1

KLA

Kladno

Branky a nahrávky: 12:17 Kucharčík (Čejka), 20:55 Čejka (Vaniš), 21:40 Čejka (Kucharčík), 44:19 Vaniš (Dostál) .
Rozhodčí: Záhora, Kettner . Vyloučení: 5:3 . Využití: 0:1 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 34 . Střely na branku: 20:28 . Průběh utkání: 3:0, 3:1, 4:1 .

Dostál (Skalický) - Zíma, Vaniš, Sedláček, Fic, Kolář, Jirsák - Kucharčík, Čejka, Vosátka, Mašek, Srp, Kápička, Mareš, Sousedík

Černý (od 22.Křemenák) - Kužel, Fišer, Rychlý, Gutwald, Paták, Maurer, Zdrůbecký, Stříbrný, Čejka, Tor, Frühauf, Barták, Říha, Kolek, Švec, Beran, Horák

Duel s tradičním rivalem byl ale nesmírně vyrovnaný! V první části byla střelecky aktivnější domácí Hostivař, která šla do vedení po dorážce Samuela Kucharčíka. Od druhé části byl ale nebezpečnější dobře hrající soupeř, přesto hostivařští vedení navýšili, když využil zaváhání kladenského brankáře Čejka. Stejný střelec záhy přidal třetí gól po rychlém vyběhnutí z rohu hřiště a vyhnal tak brankáře hostí z klece.

Křemenák už neinkasoval, ve zbývajících třiadvaceti minutách na něj ale domácí tým vyslal pouhých šest střel. Hosté zlepšili defenzivu a naopak stříleli ze všech pozic. Jan Dostál v brance Hostivaře se musel několikrát vyznamenat především v závěrečném dějství, na přesilovkovou trefu Kužela z šestatřicáté minuty ale nestačil. Závěr se blížil a kladenští byli stále nebezpeční. V poslední minutě vytáhl Dostál další ze svých skvělých zákroků, kterým nakonec i přihrál na čtvrtý, poslední gól Hostivaře. Míčku se totiž v rohu ujal Daniel Vaniš a vysokým lobem ho poslal přes celé hřiště do opuštěné klece.

Mladší dorost Hostivaře zvítězil nad houževnatým soupeřem 4:1 a uspěl tak již v šestém utkání v řadě. V příštím víkendu ho ale čeká výjezd do Pardubic, kde se pokusí vrátit domácímu Autosklu porážku z prvního vzájemného duelu.

Jiří Vaniš (trenér HBC Hostivař) - Odehráli jsme velmi vyrovnané a oboustranně bojovne utkání. O výsledku bych řekl rozhodla slabší chvilka soupeřova brankáře, ktera nám umožnila jít temer z ničeho do dvougoloveho vedení. Naopak, Honza Dostal v naši bráně byl dnes zcela bezchybný a měl lvi podíl na našem vítězství.

23.4.2024

23.4.2024

A tým ve druhém čtvrtfinále těsně padl Karviné! Série bude pokračovat příští týden na půdě soupeře!

22.4.2024

B tým mužů zvítězil po šesté v řadě! Zápas proti Rezervě Kova Praha rozhodly až nájezdy!