27.09.2017 Reportáž

Šestnáct fíků do klece Kova! Mladší žáci stále na vítězné vlně!

Mladší žáci vstoupili do soutěže dvěma výhrami a uspět hodlali i nad Kovem, které dorazilo do Koma Areny v poslední zářijovou neděli.

3.kolo, neděle 24.9.2017

16:0

5:0, 5:0, 6:0

KOV

Kovo Praha

Branky a nahrávky: 0:14 Prager (Lehner), 1:04 Lehner (Štamfest), 6:03 Houška, 7:15 Lehner (Prager), 9:22 Maali (Smetana), 12:07 Stoulil, 15:17 Maali (Smetana, Stoulil), 17:39 Mikšovský (Švec), 18:18 Lehner (Štamfest, Dvořák), 19:25 Štamfest (Prager), 26:27 Zámečník, 27:56 Lehner, 29:10 Prager (Zámečník, Lehner), 30:56 Stoulil (Mikšovský), 34:00 Mikšovský (Zámečník), 34:28 Maali (Stoulil) .
Rozhodčí: Vaňourek . Vyloučení: 2:2 . Využití: 1:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 40 . Střely na branku: 53:2 . Průběh utkání: 16:0 .

Knotek (od 18.Drahoš) - Zámečník, Dvořák, Mikšovský, Houška - Lehner, Štamfest, Prager, Maali, Stoulil, Smetana, Halíř, Švec, Michek

Opolský - Hájková, Korecký, Kožený, Krátký, Petrášková, Malá, Boch, Jánošík, Krychfalushiy, Fulín

Diváctvo se ještě ani nestačilo seřadit za mantinelem a ze hřiště už se nesl oslavný křik, když ve čtrnácté vteřině otevřel skóre Jonáš Prager. Brzy na jeho gól navázal kanonýr Petr Lehner a bylo zřejmé, že se vyrovnaný scénář z úvodních dvou utkání tentokrát opakovat nebude. Ještě v úvodním dějství se do statistik zapsali i Houška, Lehner a Maali a Hostivař tak vedla 5:0.

Jestliže na úvodní gól stačilo v první třetině hostivařským čtrnáct vteřin, v té druhé se radovali už po pouhých sedmi. Z levé strany se ke střele dostal Tomáš Stoulil a zamířil přesně. Svůj druhý gól posléze vstřelil Maali, na kterého navázal obránce Michal Mikšovský, se kterým jste si v nedávné době mohli na našich webových stránkách přečíst rozhovor. V devatenácté minutě už hulákal Petr Lehner ze hřiště směrem ke svým rodičům památná slova: "mami pečeš". Vstřelil totiž svou třetí branku v utkání a v té době ještě netušil, že přidá i čtvrtou. Na kulatých 10:0 upravil poté v přesilové hře od modré čáry Martin Štamfest a bylo to skóre, které na tabuli svítilo po druhé třetině.

Ve třetí části si diváci museli na další gól chvilku počkat, malí Hostíci jich ale nakonec nasázeli v poslední dvanáctiminutovce rovnou šest. Po trefě Zámečníka přidal svůj čtvrtý gól Lehner a ze druhého se radoval Jonáš Prager a chvilku po něm i Tomáš Stoulil s Michalem Mikšovským. Skóre uzavřel minutu a půl před koncem Tomáš Maali, který tak dovršil svůj první hokejbalový hattrick. Hostivařští tak zvítězili nad soupeřem z Palmovky 16:0 a v dalším kole je čeká tradičně silné Kladno... To ale až za čtrnáct dní. Na programu je totiž volný, prodloužený víkend.