HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
21.05.2018 Reportáž

Semifinále srovnáno! Rafani kralovali v poměru 4:1!

V sobotu si Hostík připsal první bod v sérii a se stejnou myšlenkou se upínal i na zápas číslo dvě.

SF2, neděle 20.5.2018

HOS

Hostivař

1:4

0:1, 1:2, 0:1

RAF

Rafani

Branky a nahrávky: 29:44 Kalaš (Hrabák) - 3:16 Matějček (Král), 20:44 Roman (Král), 26:46 Král (Matějček, Bártů), 42:06 Král (Matějček, Bártů).
Rozhodčí: Joudal, Pečený . Vyloučení: 2:5 . Využití: 0:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 37 . Střely na branku: 28:32 . Průběh utkání: 0:3, 1:3, 1:4 .

Sestava domácích

Janovec - Palička, Michálek, Suchý, Přeslička, Krupka Kovář, Pavel, Těšínský, Hradňanský - Kalaš, Kerouš, Brož, Jindra, Staněk, Adamec, Janda, Hrabák, Kucarov, Píša, Boreček

Sestava hostí

Opalecký, Poul - Tichý, Bártů, Voráček, Bémer M., Staněk, Hausl - Uher, Král, Matějček, Veselý, Hudák, Vosmik, Bartolen, Bureš, Roman, Bémer J.

Komentář k zápasu

V neděli se však očekávala ještě tužší bitva. Nejenže soupeř prohrával a musel zabrat, navíc svůj kádr posílil o několik hráčů z vyšších soutěží, což bylo ve výsledku velmi znát. Rafani totiž ovládli první třetinu a jen díky famóznímu brankáři Janovcovi kapitulovali domácí pouze jednou. Stejně jako v sobotu, i neděle přinesla pár nevynucených chyb, které Hostík dlouhodobě sráží, a navíc jich soupeř dokázal využít.

Když před koncem druhé třetiny vedl již 3:0, zdálo se, že je zápas rozhodnutý. V tu chvíli se však po výborném pressingu objevil sám před brankou Rafanů kapitán Kalaš a brankou do šatny snížil stav na 1:3. Hostivař tato branka viditelně povzbudila a ve třetí třetině přebrala aktivitu, Krupka dokonce trefil tyč! Jenže pak se potvrdilo jedno staré, ale stále platné pořekadlo nedáš, dostaneš. Svou šikovnost totiž potvrdil Král a dal výsledku finální podobu 1:4 z pohledu domácí Hostivaře.

Další zápas se hraje ve středu v 19:30 v Čimicích a jak ukázaly první dva zápasy, bude se určitě nač koukat.

Ohlasy po utkání

David Kerouš (HBC Hostivař): Nedělní zápas byl úplně o něčem jiném, v tom je krása play-off. Bohužel nám chyběl pohyb a nedokázali jsme se dostat do zápasu. Soupeř zaslouženě srovnal. Musíme se teď semknout a plně soustředit na další zápas.

Lukáš Michálek

 
 

S Kelty opět do nájezdů! Dorost bral na Palmovce dva body!

20.11.2018

A tým na závěr podzimu přehrál oslabenou Jihlavu! Dominovalo dravé mládí!

19.11.2018

Opět s obratem, tentokrát ale ve prospěch Hostivaře! Junioři zvítězili nad Kladnem!

19.11.2018

Kdepak! A tým Opavě nestačil a další body nepřidal! V neděli se rozloučí s podzimem s Jihlavou!

18.11.2018

Partneři klubu