HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
02.06.2020 Reportáž

Starší žáci opět s výhrou! Tentokrát proti Kovu!

Do dalšího utkání Letního poháru starších žáků se postavil tým, chystajíc se na příští sezónu v této věkové kategorii. Soupeřem ročníků 2006 - 2007 byl poslední celek letošní tabulky, TJ Kovo Praha.

LP2020, pátek 29.5.2020

KOV

Kovo Praha

0:6

0:1, 0:3, 0:2

HOS

Hostivař

Branky a nahrávky: 4:06 Bár (Švec), 25:43 M. Mikšovský, 27:08 Stoulil (Brdek), 28:12 Stoulil (Bár), 36:39 Höfner, 38:41 Brdek (Halíř, Absolon) .
Rozhodčí: Jirsák, Němček . Vyloučení: 1:3 . Využití: 0:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 46 . Střely na branku: 11:46 . Průběh utkání: 0:6 .

Sestava domácích

Pešta - Kotyrová, Langer, Nováková, Tesař, Zábrodský, Tomaščínová, Boch, Heime, Heime, Škoda, Krátký, Ambros, Krejnický, Šikýř

Sestava hostí

Soukup - Švec, Městka, Höfner, Mikšovský P., Mikšovský M., Dvořák - Bár, Stoulil, Svoboda, Absolon, Halíř, Brdek, Nováček, Jirát, Tytyuk

Komentář k zápasu

Hostivař vstoupila do utkání s velkou chutí a brankáře Peštu od samotného úvodu zaměstnávala. Pár prvních příležitostí se ještě neujalo, v páté minutě ale tečoval Švecovo nahození dobře postavený Jakub Bár a otevřel skóre. Stoulil poté orazítkoval tyčku a proti navýšení skóre byl i samotný brankář domácího týmu, který působil pozorně. Jeho protějšek, Vojtěch Soukup, se naopak v brance Hostivaře nudil a v úvodní části čelil jediné střele. Tým z Prahy 15 každopádně vedl po první části pouze o jediný gól.

Hostivařští mohli zvýšit v první a současně poslední přesilové hře, ta se jim ale vůbec nepovedla a byl to naopak soupeř, který posléze mohl vyrovnat, když ve své početní výhodě několikrát Soukupa ohrozil. Po skončení oslabení se ale Hostivař vydala opět k tlaku a kouzlo Pešty konečně odčarovala. Po své střele z kruhů se nejdříve mohl radovat obránce Michal Mikšovský, na kterého posléze dvakrát navázal aktivní Tomáš Stoulil. Při prvním gólu zužitkoval přečíslení dva na jednoho a přihrávku Brdka, ve druhé situaci si několikrát vyměnil za brankou míček s Bárem a z úhlu Peštu prostřelil, 4:0! Proti dalšímu navýšení byla opět i tyč, která tentokrát zastavila pokus Absolona.

Hostivař ale pokračovala v tlaku i ve třetím dějství a dočkala se dalších dvou branek. Obránce Filip Höfner nejdříve dokončil svůj únik parádní střelou do šibenice domácí svatyně a za další dvě minuty se radoval taktéž ze své premiérové trefy útočník Ondřej Brdek, znám pod krycím jménem Šemík. Tlak svého útoku zakončil pohotovou dorážkou z úhlu, která ale nic nezměnila na jeho klidu a decentní oslavě prvního gólu.

K další změně stavu již nedošlo a Hostivař tak v zajímavém utkání zvítězila nad soupeřem z Palmovky přesvědčivě, 6:0!

Ohlasy po utkání

Jan Němec (trenér HBC Hostivař) - Byl to první zápas nového týmu pro příští sezonu a já jsem byl poměrně spokojen a příjemně překvapen. Hlavně se mi moc líbila ta chuť ke hře, zájem makat i odvaha si něco troufnout. O něco víc se na tu příští sezonu těším.

Redakce

 
 

„Pouze klubové tréninky nestačí a je třeba, aby se kluci aktivněji hýbali i ve volném čase", ví trenér přípravky Borek Coufal!

9.7.2020

Nezapomněli jste na platbu záloh? Letní soustředění startuje už za měsíc!

8.7.2020

Ceny trenérů! Kdo si z nedokončené sezóny odnesl klubovou trofej?

6.7.2020

NÁBOR! Chcete se zapojit? I přes léto nás můžete kontaktovat ohledně náboru dětí!

5.7.2020

Partneři klubu