21.11.2021 Reportáž

Po delší době v akci! Starší žáci přehráli v přípravě Kelty!

Los a další okolnosti tomu chtěly, aby se starší žáci několik týdnů nedostali do hry! I v tomto víkendu byl jejich zápas s Mostem odložen, rozhodili tedy sítě a byl to tradičně kvalitní a ochotný tým z Berouna, který v nedělním odpoledni složil početný výběr a Hostivař mohla hrát...

9.kolo, neděle 21.11.2021

KEL

Kelti 2008

2:9

1:2, 1:5, 0:2

Branky a nahrávky: 7:24 Vaniš, 11:40 Svoboda, 15:39 Skála (Michek), 19:43 Režnárek (Hradil), 23:01 Absolon (Havlík), 24:09 Hradil (Michek), 26:41 Svoboda (Nestrojil, Městka), 32:57 Zábrodský, 38:49 Votava (Michek) .
Rozhodčí: domácí . Vyloučení: 4:2 . Využití: 0:1 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 40 . Střely na branku: 27:44 . Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:7, 2:7, 2:9 .

Hrachovina (od 23.Koudelová) - Hipča, Kroupová, Šlechta, Vaculíková, Šlemarová, Boldi, Dejdar, Černý, Staněk, Hubinger, Štanc, Fučík, Pachner, Černý, Holovský

Kotík - Švec, Městka, Votava, Režnárek, Hrodek, Vaniš - Krutský, Nestrojil, Svoboda, Skála, Hradil, Michek, Zábrodský, Havlík, Absolon

Hostivař působila natěšeně a od samotného úvodu byla střelecky aktivní. Skóre otevřel v osmé minutě mladší žák Mikuláš Vaniš, jehož střela od modré propadla až za záda domácího brankáře. Na 2:0 zvýšil Tomáš Svoboda, domácí ale ještě v závěru třetiny snížili a do druhé části tak šli Pražané s jednobrankovým vedením.

Hned v první minutě pak přidal po pohledné akci druhého útoku třetí gól Filip Skála a čtyři minuty po něm mířil přesně i obránce Šimon Režnárek. Hostivař ale stále neměla dost a i nadále útočila! Prosadil se i třetí útok a byl to Marek Absolon, který backhandem načapal brankářku Keltů. Chvilku po něm přidal další gól Hradil a už na 7:1 zvyšoval v sedmadvacáté minutě svým druhým gólem Svoboda. Byl to ale opět soupeř, který měl v patnáctiminutovce poslední slovo, když se prosadil Pachner, 7:2!

Hostivař se prosadila v závěrečné třetině ještě dvakrát! Na 8:2 navýšil v úniku po levém křídle Adam Zábrodský a poslední trefu zaznamenal Adam Votava, kterého v přesilovce vybídl svou třetí asistencí Michek. Hostivař tak v utkání proti Keltům tentokrát zvítězila vysoko, 9:2!

Ondřej Novák (trenér HBC Hostivař) - Jsme rádi, že jsme konečně zase mohli hrát a Keltům patří díky za vstřícnost. Dlouhá zápasová pauza na nás nebyla téměř znát, náš výkon se mi líbil a jsem rád, že se prosadily všechny lajny a celkem osm střelců. Doufám, že do konce podzimu budeme mít ještě možnost odehrát pár zápasů.

23.4.2024

23.4.2024

23.4.2024

A tým ve druhém čtvrtfinále těsně padl Karviné! Série bude pokračovat příští týden na půdě soupeře!