09.03.2019 Reportáž

Páteční předehrávka pro Hostivař! O výhře ml.žáků rozhodl navrátilec Stoulil!

Po vysoké výhře nad týmem Ďáblů tentokrát čekal na mladší žáky soupeř z první poloviny tabulky, SK Rebel Praha.

11.kolo, pátek 8.3.2019

REB

Rebel Praha

2:3

0:0, 1:1, 1:2

Branky a nahrávky: 21:34 Stoulil, 26:49 Hradil (Michek), 29:47 Stoulil .
Rozhodčí: Trajer . Vyloučení: 0:1 . Využití: 0:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci:47 . Střely na branku: 21:20 . Průběh utkání: 1:0, 1:3, 2:3 .

Slavík - Birčák, Birčák, Ratman, Malý, Číž, Koch, Trajer, Trajer, Polka, Kaňka, Ryboš, Klofát, Adam, Maxima, Klán

Knotek (od 19. Soukup) - Dvořák, Mikšovský, Olišar, Švec - Michek, Hradil, Bezpalec, Nestrojil, Houška, Stoulil, Svoboda, Absolon

V úvodu utkání byl aktivnější domácí tým a Knotek musel už v prvních minutách dvakrát zasahovat. Jinak ale byla první třetina na šance skoupá a tak nebylo divu, že se diváctvo gólu nedočkalo.

První trefa padla z hole domácího Birčáka, který využil laxnosti hostující obrany před vlastní svatyní a snad pátou dorážkou otevřel skóre. Rebelové byli i nadále nepatrně aktivnější, především ale zkušeně zachytávali rozehrávky hostivařských hráčů, kteří měli především problém s pohybem bez míče a přechodem středního pásma. Přesto se ale Hostivař dobrala k vyrovnání, když svou akci po pravém mantinelu dotáhl až k úspěšné koncovce navrátilec Tomáš Stoulil, který se do sestavy vrátil po měsíci, po zranění nohy.

První minuty závěrečné dvanáctiminutovky patřili hráčům Hostivaře a především přípravková formace se činila! Bezpalec nejdříve krásně našel Hradila, jeho střela bez přípravy ale pouze orazítkovala břevno Slavíkovi branky. Stejný hráč brzy zahrál na konstrukci domácí svatyně podruhé, v dalším střídání už se ale nemýlil. Michek předložil míček do předbrankového prostoru a Filip Hradil tentokrát zamířil přesně! Hostivař poprvé v utkání vedla a brzy bylo její vedení dvoubrankové, když nezištná střela Tomáše Stoulila, od modré čáry, skončila až za zády nepřipraveného Slavíka. Domácí se nevzdávali a už po minutě snížili zásluhou Trajera. Soukup musel posléze opět zasahovat, další míček už ale za svá záda nepustil. A protože se už neurodilo ani na druhé straně, skončil jinak vyrovnaný zápas těsnou výhrou hostivařských, v poměru 3:2.

Ondřej Novák (trenér HBC Hostivař) - Každý vyrovnaný zápas dobrý, tentokrát ale z našeho výkonu radostí vejskat nemůžeme, ačkoliv snaha se klukům upřít nedala. Nutno podotknout, že soupeř hrál velice dobře, v mnoha ohledech zkušeně. Za dotáhnutí utkání k těsné výhře musíme být rádi.