HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
28.09.2017 Reportáž

Na svátek uštědřili starší žáci půltucet Blatné!

Ve sváteční den přivítali starší žáci Hostivaře v Koma Aréně Blatnou a očekávala se vyrovnaná bitva.

3.kolo, čtvrtek 28.9.2017

HOS

Hostivař

6:1

2:1, 1:0, 3:0

BLA

Blatná

Branky a nahrávky: 8:45 Šťastný (Hroch), 14:30 Ferfecki (Štoural), 17:51 Ferfecki (Malysz, Štoural), 33:53 Šťastný (M.Janšta), 36:54 Ilušák, 44:40 M.Janšta (Hroch, Šťastný) .
Rozhodčí: Zíma, Jirsák . Vyloučení: 0:1 . Využití: 0:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 41 . Střely na branku: 54:15 . Průběh utkání: 1:0, 1:1, 6:1 .

Sestava domácích

F.Janšta - Zámečník, Sucharda, Nguyen, Ježdík, Ilušák - Šťastný, Hroch, Grepl, Ferfecki, Malysz, Štoural, M.Janšta, Zavřel

Sestava hostí

Chaloupka - Slezák, Šurát, Žižka, Říha - Oulehle, Budoš, Ochotný, Fojtů, Šuhajová, Navrátil

Komentář k zápasu

Kluci z Hostivaře ale byli od samotného úvodu střelecky aktivnější a bylo otázkou času, kdy půjdou do vedení. Proti byl dlouho pozorně chytající Chaloupka v brance Blatné, který ale nakonec inkasoval v deváté minutě po střele Adama Šťastného. Soupeř brzy vyrovnal, vedení ale vrátil domácím ještě v první části Štěpán Ferfecki.

Druhá část hry začala dlouhým a souvislým tlakem prvního hostivařského útoku. Gólově se ale prosadil až ten druhý a byl to opět Ferfecki, který se radoval z gólové trefy, která byla i přes nespočet dalších příležitostí v prostředním dějství trefou jedinou.

Hlavním hrdinou hostí byl brankář Chaloupka, který Datlíky držel dlouho ve hře. Ve třetí části byl ale opět v jednom ohni střel a na tři povedené pokusy nestačil. Na 4:1 nejdříve zvýšil Šťastný a za další tři minuty se pěknou akcí prezentoval aktivně hrající obránce Dominik Ilušák, který se z pravého úhlu prodral až před branku hostů a střelou mezi betony úspěšně zakončil, 5:1. Poslední slovo měl Michal Janšta, který po parádní akci celého útoku vstřelil šestý gól a dal tak zápasu definitivní tečku. Hostivař i ve třetím utkání nové sezóny dokázala bodovat! V dalším kole přivítá, tentokrát na hřišti v Čimicích, jihočeské Prachatice, které v prvním kole pokořila v poměru 3:1.

Redakce

 
 

Juniorka zahájí přípravu 9.srpna! O sestavu bude na kempu bojovat 24 hráčů a 3 brankáři!

30.7.2018

Rekord v počtu účastníků bude opět překonán! Soustředění startuje už za tři týdny!

23.7.2018

Hostivař převzala práva na 1. ligu od Berouna a vrací se do druhé nejvyšší soutěže!

17.7.2018

Jiří Vaniš a Filip Macek se stali vicemistry světa!

12.7.2018

Partneři klubu