HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
05.11.2018 Reportáž

Mladším žákům se v Ústí dařilo! Bezpalec byl u šesti gólů!

Po dvoudenním minikempu čekal na mladší žáky v neděli výjezd do Ústí nad Labem, kde se postavili domácí Elbě. Té se v úvodu sezóny tolik nedařilo a Hostivař tak v jinak vyrovnané soutěži vstupovala do utkání jako papírový favorit.

6.kolo, neděle 4.11.2018

UNL

Ústí n. Labem

2:9

0:2, 1:3, 1:4

HOS

Hostivař

Branky a nahrávky: 5:58 Hradil (Bezpalec), 10:18 Bezpalec, 14:05 Bezpalec (Olišar), 18:25 Houška (M. Mikšovský), 19:05 Michek (Hradil, Bezpalec), 24:28 Krutský (Houška), 29:43 Bezpalec (Dvořák, Michek), 34:13 Houška (Hradil), 35:05 Bezpalec (Michek) .
Rozhodčí: Reisenauer, Joudal . Vyloučení: 2:1 . Využití: 0:1 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 77 . Střely na branku: 16:22 . Průběh utkání: 0:4, 1:4, 1:6, 2:6, 2:9 .

Sestava domácích

Zilcher (od 21.Gottfried) - Hanzalík, Chaluš, Javůrek, Klíma, Kokeš, Kučera, Kugler, Loos, Lukáš, Mlejtřík, Mottl, Pauček, Plívová, Polák, Primuj, Šimic, Ullmanová, Wiesner

Sestava hostí

Soukup (od 19.Knotek) - M. Mikšovský, Dvořák, Olišar, Švec, Höfner - Michek, Hradil, Bezpalec, Nestrojil, Stoulil, P. Mikšovský, Svoboda, Houška, Krutský

Komentář k zápasu

Do utkání vstoupil trochu lépe soupeř, brzy ale fauloval a ačkoliv v početní výhodě Hostivař ještě nezaúřadovala, dostala se přesto brzy do vedení, když skóre otevřel Filip Hradil. Ještě v první periodě přidal druhý gól Stanislav Bezpalec, který si v dalším pokračování otevřel soukromou střelnici.

Druhou svou trefu přidal na začátku patnácté minuty, kdy využil parádní rozehrávky Dannyho Olišara a přesnou střelou z běhu dal Hostivaři tříbrankové vedení. Na 4:0 zvýšil Houška, na jehož gól ale přilepil svůj první úspěch i domácí Javůrek, který nemile přivítal v brance nově postaveného Knotka, který v polovině duelu nahradil stoprocentního Vojtu Soukupa. Inkasovaný gól hostivařské ale rozhodně nerozhodil a ti se tak ještě v prostředním dějství mohli radovat popáté, když přesně zakončil Adam Michek.

Situaci dvou hráčů na jednoho, hned v úvodu třetí části, přetavil po přihrávce Houšky v šestý gól Tadeáš Krutský, který našel volné místo u levé tyčky brankáře Gottfrieda. Po chybě hostující obrany si gólovou radost užil opět i domácí tým, závěr už ale patřil opět Hostivaři, které se v koncovce dařilo. Ve třicáté minutě dokončil svůj hattrick Standa Bezpalec. Domácí poté pohledně zahráli svou jedinou přesilovku v utkání, gól ale nevstřelili, a tak se urodilo opět na druhé straně. V chaosu před brankou se nejlépe zorientoval Houška a zvýšil na 8:2. Minutu před koncem klání navíc přidal svůj čtvrtý gól Bezpalec a dal tak skóre konečnou podobu.

Hostivař v Ústí nad Labem zvítězila 9:2.

Ohlasy po utkání

Ondřej Novák (trenér HBC Hostivař) - mokrý povrch hráčům trochu pohyb znesnadňoval, přesto se snažili hrát aktivně a s tlakem do brány. Právě před ní jsme se dokázali docela slušně orientovat a vstřelit několik gólů. Gólově se tentokrát zaskvěl Standa Bezpalec, který byl u šesti z devíti branek.

Redakce

 
 

Moc chyb! Junioři padli s Kert Parkem gólem v závěru!

25.3.2019

Tříbodový Vrzák a skvělá hra starších žáků! Strašecí v odvetě padlo!

24.3.2019

Mladší žáci dostali výprask na Kladně, utkání s Kelty je odloženo!

22.3.2019

Starší žáci deklasovali Kovo! Houška oslavil třinácté narozeniny čtyřmi góly!

22.3.2019

Partneři klubu