08.10.2021 Reportáž

Mladší žáci uštědřili Keltům desítku!

Ve druhém nedělním utkání narazila Hostivař na Kelty, kteří dorazili do Prahy pouze s desítkou bojovníků a měli již těžký zápas v nohách...

6.kolo, neděle 3.10.2021

10:3

6:1, 0:1, 4:1

KEL

Kelti 2008

Branky a nahrávky: 00:46 Coufal, 3:19 Vaniš, 4:17 Janšta (Havlík), 5:50 Coufal (Bajkai), 6:33 Vaniš (Mellen), 8:23 Havlík (Vaniš), 20:13 Otras, 21:35 Vaniš, 23:36 Coufal (Bajkai), 27:40 Vysoký (Coufal, Bajkai) .
Rozhodčí: Paiskr, Holeček . Vyloučení: 1:0 . Využití: 0:0 . V oslabení: 1:0 . Diváci: 55 . Střely na branku: 36:8

Menzel (od 23.Zimarev) - Janičko, Martinec, Otras, Šrámek, Vaniš - Bajkai, Coufal, Havlík, Janšta, Kolář, Kvasnička, Mellen, Vysoký, Zimarev

Kajer - Biskup, Fortuník, Kajer, Hasal, Hatlapatka, Hubený, Koller, Šmíd, Svoboda

Podle toho vypadal úvod zápasu! Šup, šup, šup a v deváté minutě to bylo 6:0! Soupeř sice snížil a druhou třetinu dokonce vyhrál 1:0, domácí každopádně stále hráli prim a vedení ve třetím dějství navýšili na konečných 10:3.

Z hattricků se radovali Mikuláš Vaniš a Vojtěch Coufal, z premiéry dvojčata Daniiel a Denis Zimarevovi.

Komentář trenéra (Borek Coufal): Karanténou oslabený soupeř působil od začátku velmi unaveně a naši kluci byli u všech míčků o krok dříve. Pod dojmem pohodlného vedení po první třetině jsme však, jako bohužel obvykle, výrazně polevili. To by se nám proti silnějším soupeřům nemuselo vyplatit.

Komentář trenéra (Aleš Kvasnička): Kluci vlétli na unaveného soupeře, který hrál jen s devíti hráči v poli a po první třetině bylo rozhodnuto. Jen mne mrzí polevení ve zbývajících dvouch třetinách zápasu.