HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
12.03.2018 Reportáž

Hokejbal nebo házená? V utkání starších žáků s Kovem padlo osmnáct branek!

Po týdnu se starší žáci utkali opět s pražským Kovem, tentokrát ale na Palmovce. Soupeř využil domácího prostředí a ani tentokrát si body vzít nenechal, když opět opanoval především první část, ve které zvítězil 4:0.

13.kolo, neděle 11.3.2018

KOV

Kovo Praha

11:7

4:0, 4:5, 3:2

HOS

Hostivař

Branky a nahrávky: 16:17 Šťastný, 19:15 Šťastný (Malysz), 20:59 M.Janšta (Šťastný), 27:25 Grepl (Šťastný), 29:48 Grepl (Šťastný, Bartoš), 42:25 Bartoš, 43:47 M.Janšta (Grepl, Šťastný) .
Rozhodčí: Sládek, Barták . Vyloučení: 5:3 . Využití: 2:2 . V oslabení: 1:0 . Diváci: 32 . Střely na branku: 51:33 . Průběh utkání: 4:0, 4:3, 6:3, 6:4, 8:4, 8:5, 10:5, 10:7, 11:7 .

Sestava domácích

Jánošík - Petrášek, Trochta, Drobník, Novák, Maršík - Kříž, Vraný, Vondráček, Fluxa, Schönfeld, Chramosta

Sestava hostí

Keprt (od 16.F.Janšta) - Ježdík, Zavřel, Hoang, Štoural - M.Janšta, Šťastný, Grepl, Bartoš, Malysz, Vodehnal, Jeništa

Komentář k zápasu

Zápas se vyvíjel v úvodu poměrně slibně. Do desáté minuty hráči dodržovali základní trenérské pokyny a cílem bylo i nezaspat začátek zápasu, jako minulý týden v Čimicích. Bohužel se ale opakovaly stejné chyby v našem obranném pásmu. Útočníci Kova až příliš snadno procházeli přes naši modrou, k vidění ale bylo i nedůsledné pokrytí hráčů před naší brankou, či trochu těžkopádná rozehrávka.

Kdo ale čekal, že se za stavu 4:0 Hostíci složí, čekal by marně. V bráně vystřídal od druhé části Toma Keprta Filip Janšta. Adam Šťastný individuální akcí brzy smazal nulu na naší straně časomíry a byl to stejný hráč, který přidal za tři minuty další gól. Na dostřel se hostivařští dostali ještě v první polovině utkání, když se prosadil v předbrankovém prostoru Michal Janšta. Stav 4:3 už byl rozhodně přijatelnější. Domácí ale byli zásadně proti vyrovnání. Fluxa přidal pátou trefu Kova a ačkoliv na ni posléze odpověděl Grepl, přišla poté sprcha v podobě slepených branek domácích. Kříž a Chramosta během chvilky navýšili až na rozdíl čtyř branek. V závěru periody korigoval opět Grepl, tříbranková ztráta ale byla stále velká.

Ani ve třetí části nebyla o góly nouze. Domácí navýšili až na hrozivých 10:5, v posledních minutách ale za Hostivař korigovali do téměř házenkářského skóre Bartoš s Janštou. Při powerplay pečetili hráči s vosou na hrudi své vítězství jedenáctým gólem a hostivařští tak odjeli z Palmovky s prázdnou.

Ohlasy po utkání

Tibor Zámečník (asist. trenéra HBC Hostivař) - Výborných prvních deset minut z naší strany. Pak nějaké chyby, které se dají dílem připsat šikovnosti vysokých hráčů Kova proti našim, o poznání méně vzrostlejším hráčům, dílem k neuspořádané hře v našem pásmu a dílem absencí několika hráčů. Přesto jsem spokojen. Produktivita byla lepší, Pecu (Peter Jánošík) jsme potrápili, fyzickou výdrž zvládáme na jedna mínus. Soupeři gratulujeme.

Redakce

 
 

„Už nejsem nejmladší", směje se nejlepší hráč mládeže pro letošní sezónu!

23.6.2018

Třináctý Galavečer je minulostí! Hráčem roku je Marek Kalaš, mládežníkem opět Jan Čejka!

22.6.2018

Galavečer již potřinácté! Slavnostní zakončení sezony opět v Klubu Varta!

20.6.2018

Prague Select obhájil JTEKT Cup! Houška opět v All Stars týmu!

18.6.2018

Partneři klubu