17.10.2018 Reportáž

Mladší žáci uspěli na půdě silných Keltů! Vítěznou trefu připsal Bezpalec!

Mladší žáci tentokrát zajeli k dalšímu duelu do Berouna, kde správně očekávali těžkého soupeře, těžícího především z umu šikovného dua Krbec - Šlechta...

4.kolo, neděle 14.10.2018

KEL

Kelti 2008

1:4

1:0, 0:1, 0:3

Branky a nahrávky: 13:56 Olišar, 27:16 Bezpalec (Michek, Hradil), 35:04 Houška, 35:14 M.Mikšovský .
Rozhodčí: Zíma . Vyloučení: 2:3 /b> . Využití: 1:0 . V oslabení: 0:1 . Diváci: 41 . Střely na branku: 26:20 . Průběh utkání: 1:0, 1:4 .

Kurhajec - Betlach, Havel, Hrubý, Kadeřábek, Kolman, Koudela, Krbec, Mišina, Souba, Šlechta, Šlemarová, Tvaroch, Žežulka, Šlechta

Knotek (Soukup) - Houška, Hrodek, Švec, Dvořák, M.Mikšovský, Kutaj - Michek, Hradil, Bezpalec, Nestrojil, Stoulil, Olišar, Absolon, Svoboda, P.Mikšovský

Technicky dobře vybavený Krbec ukázal už na úvodním vhazování, že se soupeřem nebudou žádné hračky! Střelecky byl aktivnější a v přesilové hře se dostal i do vedení, když nepokrytý míček dotlačil do sítě právě jmenovaný Kelt.

Hostující Hostivař chtěla manko rychle dorovnat a to se jí povedlo hned na začátku prostředního dějství, kdy se po důrazu v brankovišti střelecky prosadil Danny Olišar. Kelti si v dalších minutách mohli vzít své vedení zpět, Šimon Knotek v brance Hostivaře ale nejednou vystavil míčku nemilosrdnou stopku! A protože se neurodila z několika šancí ani na druhé straně, šly oba týmy do třetí části za vyrovnaného stavu!

Bylo zřejmé, že kdo vstřelí druhý gól, pravděpodobně odejde z utkání jako vítěz. Hostivař vylepšila přechod středního pásma a ocitala se více před brankou. Z předbrankového chaosu vytěžila v osmadvacáté minutě navíc druhý gól, který vstřelil po důrazu celé útočné trojice Stanislav Bezpalec. Oba brankáři poté zlikvidovali několik pokusů a utkání se schylovalo k závěru. Hostivař nevyužila přesilovou hru, lépe se ale nevedlo v početní výhodě ani soupeři, který to navíc zkusil s hrou bez brankáře. Toho využil obránce Radim Houška, který vyhozením přes celé hřiště trefil odkrytou klec a definitivně rozhodl o vítězství Hostivaře. Po vhazování navíc při pokračující power-play zasadil čtvrtou ránu soupeři Michal Mikšovský a dal tak skóre konečnou podobu.

Hostivař zvítězila v jinak vyrovnaném utkání nad silným soupeřem z Berouna 4:1.

Ondřej Novák (trenér HBC Hostivař) - „Vyrovnaný, občas trochu chaotický zápas, kde mohl vyhrát kdokoliv. V důležitých momentech nás podržel brankář. Kelti jsou silný soupeř, navíc složený z nejstaršího ročníku 2006, takže je pro náš mladý tým výhra cenná."

Roman Kurhajec (trenér SK Kelti 2008) - „Líbil se mi vstup hráčů do utkání, ale někteří v druhé třetině zvolnili a soupeř srovnal krok. My jsme svoje šance neproměnili a soupeř ano a proto si odvezl všechny body.“