HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
28.11.2018 Reportáž

Mladší žáci udělili lekci z produktivity! Na Palmovce sázeli góly především přípravkáři!

K dalšímu utkání se postavil výběr mladších žáků ve středečním podvečeru. Na Palmovce je přivítal opět tým Ďáblů a k vidění bylo vyrovnané utkání, plné šancí na obou stranách!

10.kolo, středa 28.11.2018

DAB

Ďáblové Praha

2:11

0:3, 0:3, 2:5

HOS

Hostivař

Branky a nahrávky: Bezpalec (Michek), Svoboda (Koptiš, Městka), Hradil (Michek, Bezpalec), Michek, Hradil (Bezpalec), Hradil (Bezpalec), Michek (Bezpalec), Nestrojil (Svoboda), Michek, Bezpalec, Michek (Bezpalec) .
Rozhodčí: Barták . Vyloučení: 1:3 . Využití: 0:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 22 . Střely na branku: 21:29 .

Sestava domácích

Plašilová - Heime, Vecava, Krejnický, Krejnický, Martínek, Vašina, Šimon

Sestava hostí

Soukup - Švec, Hrodek, Nestrojil, Höfner - Michek, Bezpalec, Hradil, Svoboda, Městka, Halíř, Koptiš, Brdek, Knotek M.

Komentář k zápasu

Góly ale dávali jen hostivařští a zvláště přípravková trojice útočníků ukázala své schopnosti. Už v úvodu otevřel Stanislav Bezpalec, na kterého záhy navázal i Tomáš Svoboda, po souhře s Koptišem. Ještě v první části přidal třetí gól Filip Hradil a mohlo by se zdát, že se zápas hraje pouze na jednu branku.

Opak byl ale pravdou. Zvláště ve druhé a třetí části se v dobrých střeleckých příležitostech zjevovali i hráči domácích, trápila je ale slabší střelba, nebo pozorný Soukup v brance Hostivaře. Naopak na druhé straně se dále střelecky dařilo především těm nejmladším a byl to Hradil, který se ještě ve druhém dějství radoval z dokončeného hattricku.

Toho se v závěrečné třetině dočkal i Adam Michek, notně zásobován dvorním nahrávačem Bezpalcem, který se v utkání podílel na sedmi brankách. Gólu se dočkal i na beku aktivně hrající Pavel Nestrojil, po souhře s Tomášem Svobodou. Dvou střeleckých úspěchů se ale zaslouženě dočkal i soupeř, který korigoval na konečných 2:11.

Ohlasy po utkání

Ondřej Novák (trenér HBC Hostivař) - Opět přínosný zápas pro hráče z obou týmů, který jim dá určitě více, než samotné tréninky. O výsledku rozhodla kvalita naší přípravkové lajny, které se střelecky dařilo. Sympatický výkon ale předvedli všichni kluci.

Redakce

 
 

Starší žáci se chystají na kvalifikační turnaj do Karviné!

23.5.2019

Nerovný souboj dorostu s Olympem a hattrick Davida Waltra!

22.5.2019

A další vystoupení na celé hřiště! Přípravce se na Palmovce dařilo!

22.5.2019

Junioři v prvním semifinále padli! Série pokračuje příští sobotu v Ústí!

21.5.2019

Partneři klubu