13.04.2019 Reportáž

Mladší žáci tentokrát na starší Kelty nestačili! O gól podlehli!

V páteční dohrávce vyzvali mladší žáci Hostivaře starší tým berounských Keltů, poskládaný z ročníku 2006. V podzimní části Hostivař zvítězila, už tehdy měl ale o něco více ze hry soupeř, který byl aktivnější i tentokrát.

13.kolo, pátek 12.4.2019

4:5

1:0, 1:2, 2:3

KEL

Kelti 2008

Branky a nahrávky: 11:36 Krutský (P.Mikšovský), 15:59 Nestrojil (Stoulil), 24:39 Michek (Hradil, M.Mikšovský), 25:31 Stoulil (Nestrojil) .
Rozhodčí: Skramužský . Vyloučení: 5:1 . Využití: 0:1 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 25 . Střely na branku: 13:27 . Průběh utkání: 2:0, 2:2, 4:2, 4:5 .

Knotek (od 25. do 31.Soukup) - M.Mikšovský, Dvořák, P.Mikšovský, Höfner - Michek, Hradil, Bezpalec, Nestrojil, Olišar, Stoulil, Absolon, Halíř, Krutský

Koudela - Havel, Hrubý, Kadeřábek, Janda, Kolman, Krbec, Kurhajec, Mišina, Mühlfeld, Souba, Šlechta, Slemarová, Tvaroch, Žežulka, Šlechta

Hosté ale měli problém s koncovkou a stav byl tak dlouho bezbrankový. Do vedení se dostala Hostivař v závěru první třetiny, kdy po nahození navrátilce do sestavy, Petra Mikšovského, dorazil míček do sítě Tadeáš Krutský. Hostivařští ustáli dvě oslabení a už ve čtvrté minutě druhé části přidali druhý gól, když Stoulil krásně našel Nestrojila, který se přesnou střelou bez přípravy nemýlil. Hosté ale pochopitelně i nadále hrozili a domácí hráči měli často problém s obsazováním hráčů. Berounští zásluhou Denise Krbce během dvou minut srovnali a začínalo se od nuly.

Třetí část zcela jistě patřila soupeři, kterého ale hostivařští v úvodu zaskočili dvěma góly. Nejdříve se s backhandovou střelou prezentoval přípravkář Adam Michek, kterého za necelou minutu napodobil Tomáš Stoulil. Hostivař opět vedla o dva góly, tlak soupeře ale stoupal. Brzy snížil Kolman a z vyrovnávající trefy se radoval v jednatřicáté minutě Havel. O osudu utkání nakonec rozhodl nejaktivnější hráč na hřišti, Vojtěch Šlechta, který zamířil přesně. Domácí dohrávali utkání v oslabení a k možnosti vyrovnání se již nedostali.

Ondřej Novák (trenér HBC Hostivař) - Další přínosný zápas, ve kterém bylo pro oba týmy do poslední chvilky o co hrát. Soupeř potvrdil, že má ve svém středu individuálně velice šikovné kluky, atleticky dobře připravené a zaslouženě zvítězil.