HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
26.11.2018 Reportáž

Mladší žáci se rozloučili s ligovým podzimem výhrou proti Keltům!

Mladší žáci se rozloučili s ligovým podzimem utkáním proti mladšímu výběru berounských Keltů, tedy proti poslednímu týmu, se kterým v letošní sezóně ještě nenastoupili.

9.kolo, neděle 25.11.2018

HOS

Hostivař

3:1

2:0, 1:1, 0:0

KEL

Kelti 2008

Branky a nahrávky: 0:21 Hradil (Bezpalec, Dvořák), 8:13 Stoulil (P.Mikšovský), 20:27 Hradil (Houška) .
Rozhodčí: Rezek, Rezková . Vyloučení: 3:2 . Využití: 0:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 24 . Střely na branku: 25:8 . Průběh utkání: 3:0, 3:1 .

Sestava domácích

Knotek (od 31.Soukup) - M.Mikšovský, Dvořák, Švec, Nestrojil, Höfner - Svoboda, Hradil, Bezpalec, Stoulil, Houška, P.Mikšovský, Městka, Halíř, Absolon

Sestava hostí

Hrachovina (Mašek) - Černý, Hipča, Urban, Maňásek, Mathauser, Smejkal, Tkadlec, Černý, Vaculíková, Staněk, Macák, Matějka, Hasal, Koller, Endrle, Štanc

Komentář k zápasu

Očekávalo se těžké utkání a předpoklady se víceméně vyplnily! Hostivař udeřila jako blesk z čistého nebe hned v prvních vteřinách! Bezpalec našel na modré Filipa Hradila, který nabral na rychlosti a v úniku mířil přesně, 1:0! Domácí tým byl i nadále aktivnější, ke druhému gólu mu ale pomohl i šťastný odraz míčku, který se dostal ke Stoulilovi, jenž ho uklidil do sítě!

Ve druhé části se k lepšímu útočnému výkonu rozhoupal i jinak dobře bránící celek Keltů, což přimělo k aktivitě i promrzlého brankáře Šimona Knotka. Třetí gól zápasu přesto padl opět do sítě hostí, když pokus Houšky dorazil za strážce svatyně Filip Hradil. Zasloužené odměny se ale dočkal i soupeř, který snížil zpět na rozdíl dvou branek ještě ve druhém dějství.

V závěrečné části padl jediný gól, který ale rozhodčí svým okem nezaznamenal a protože už se žádný ze střelců neprojevil, odjeli hostivařští do tepla svých domovů s tříbodovým vítězstvím, 3:1.

Mladší žáci Hostivaře tak přezimují v regionální soutěži na třetím místě, za dosud dominantními týmy Kladna a Kert Parku.

Ohlasy po utkání

Ondřej Novák (trenér HBC Hostivař) - Že bychom nadchli, to asi ne, soupeř ale dobře bránil, takže jsme rádi, že jsme se párkrát střelecky prosadili a ligový podzim zakončili výhrou.

Redakce

 
 

Starší žáci se chystají na kvalifikační turnaj do Karviné!

23.5.2019

Nerovný souboj dorostu s Olympem a hattrick Davida Waltra!

22.5.2019

A další vystoupení na celé hřiště! Přípravce se na Palmovce dařilo!

22.5.2019

Junioři v prvním semifinále padli! Série pokračuje příští sobotu v Ústí!

21.5.2019

Partneři klubu