HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
18.09.2017 Reportáž

Mladší žáci rozhodli v přesilových hrách! Tři body vystřelil v poslední minutě Stoulil!

Prvního utkání se dočkali i mladší žáci, kteří v Koma Areně přivítali Nové Strašecí. To sice dorazilo do Prahy pouze s osmi hráči, na kvalitách soupeře to ale rozhodně nic neměnilo...

1.kolo, neděle 17.9.2017

HOS

Hostivař

3:2

0:0, 1:1, 2:1

NOV

Nové Strašecí

Branky a nahrávky: 18:13 Halíř (Mikšovský), 31:26 Lehner (Práger, Houška), 35:18 Stoulil (Mikšovský) .
Rozhodčí: Rezek, Trávníček . Vyloučení: 3:3 . Využití: 2:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 70 . Střely na branku: 13:15 . Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 3:2 .

Sestava domácích

Knotek (od 19.Drahoš) - Houška, Mikšovský, Dvořák, Svatoň, Zámečník - Lehner, Prager, Stoulil, Maali, Smetana, Švec, Krutský, Halíř, Štamfest, Hradil, Bezpalec

Sestava hostí

Křeček - Bárta, Běloušek, Němec, Horáček, Kučera, Jakoubek, Dreschler, Husák

Komentář k zápasu

Od samotného úvodu utkání bylo zřetelné, že se bude jednat o vyrovnanou bitvu s minimem šancí. Obrany byly téměř neprostupné a žádný z brankářů tak v první části míček ze své klece vyndavat nemusel.

Zahřmělo až ve druhé periodě a jako první se radovala hostivařská družina, když našel Mikšovský před brankou nehlídaného Tobiáše Halíře, který ve svém prvním utkání za mladší žáky nekompromisně zakončil. Radost ve tváři ale vydržela domácím jen krátce. Už po dvaceti vteřinách, po vystřídání domácích gólmanů, vystřelil z levého kruhu Dreschler a vrátil zápasu vyrovnaný stav.

Rozhodnout tak měla závěrečná část, ve které nakonec hrály prim přesilovky. Hostující tým z Nového Strašecí tu svojí, v pořadí už třetí početní výhodu nevyužil. Hostivař si ale s nerovnovážnou situací na ploše poradila mnohem lépe, když s rozvážnou rozehrávkou přišel Houška, našel Prágera a ten vyslal do úniku Petra Lehnera, který zavěsil a vrátil vedení na stranu domácích. Hosté ale i podruhé dokázali, že umí najít odpověď a byl to tentokrát kapitán Kučera, který překonal Marka Drahoše. Po čtyřiadvaceti vteřinách se tak začínalo opět od nuly... Domácí se díky aktivitě dočkali dalších přesilovek a v té poslední rozhodli! Do ideální střelecké pozice se dostal po přihrávce Mikšovského Tomáš Stoulil a střelou nad vyrážečku gólmana Křečka překonal! Na tabuli se v té chvilce zastavil čas na 35:18. Hosté už v posledních vteřinách potřetí odpovědět nedokázali a hostivařští se tak radují z první výhry v letošní sezóně.

Ohlasy po utkání

David Fišer (trenér HBC Hostivař) - "Zápas byl velice vyrovnaný, přestože soupeř přijel na necelé dvě lajny. Půlka našich hráčů si odbyla premiéru v žákovské kategorii a bylo vidět, že turnaje na třetinu jsou něco jiného, než hrát na celé hřiště. Kluci se hledali a trvalo, než dokázali načasovat správně přihrávku. Jsem moc rád, že kluci plnili dané pokyny, postupem času zpřesnili hru a nakonec díky proměněným přesilovkám vybojovali tři body. Zároveň jsme mohli vidět, že máme na čem pracovat, protože byt soupeř početnější a mít více sil, mohli jsme za ten kratší konec provazu tahat my. Klukům i soupeři děkuji za super zápas a doufám, že odveta bude stejně napínavá."

Redakce

 
 

Galavečer již potřinácté! Slavnostní zakončení sezony opět v Klubu Varta!

20.6.2018

Prague Select obhájil JTEKT Cup! Houška opět v All Stars týmu!

18.6.2018

Přípravka řádila na sportovním dnu v Pardubicích!

17.6.2018

Obsazení realizačních týmů mládeže pro sezónu 2018/2019 + tréninky!

16.6.2018

Partneři klubu