HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
22.04.2018 Reportáž

Mladší žáci otočili duel v Ústí nad Labem! Výhru trefil Michal Mikšovský!

Až do Ústí nad Labem vyrazili v prosluněnou neděli mladší žáci Hostivaře, pokusit se opět o získání dalších ligových bodů. V podzimním měření sil byl v Čimicích úspěšnější soupeř, hostivařští tak měli ústeckým co vracet.

18.kolo, neděle 22.4.2018

UNL

Ústí n. Labem

3:4

2:1, 1:1, 0:2

HOS

Hostivař

Branky a nahrávky: 9:04 Stoulil (Sucharda), 20:42 Houška (P.Mikšovský), 24:51 Stoulil (Lehner, Sucharda), 35:20 M. Mikšovský (Houška, Stoulil) .
Rozhodčí: Langer, Krupa . Vyloučení: 5:1 . Využití: 1:1 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 51 . Střely na branku: 26:29 . Průběh utkání: 2:0, 2:1, 3:1, 3:4 .

Sestava domácích

Buneš (Vondruška) - Ciprián, Doucha, Maulujová, Hůja, Kerner, Kyncl, Klíma, Kocourek, Koza, Loos, Plívová, Růžička, Ullmanová, Urbánek, Vyhlídal, Hanzalík, Hůjová, Šimic

Sestava hostí

Drahoš - M.Mikšovský, Houška, Zámečník, Dvořák - Prager, Lehner, Maali, Smetana, Sucharda, Stoulil, Halíř, Hradil, P.Mikšovský

Komentář k zápasu

Domácí tým šel ale brzy do vedení, když využil ospalosti úvodní hostivařské pětice a po důrazu v brankovišti otevřel skóre. Pražané byli posléze střelecky aktivnější, naráželi ale na pozorného Buneše v brance ústeckého celku. Soupeř zvýšil na 2:0 v přesilové hře, po vyloučení Houšky a Hostivař rázem musela dotahovat dvoubrankovou ztrátu. V desáté minutě vsítila kontaktní gól, když dělovku Suchardy vyrazil Buneš před sebe, kde pohotově zakončil Tomáš Stoulil.

Příběh z úvodu prvního dějství se ale bohužel opakoval i ve druhé třetině a první útok se už po čtyřiceti vteřinách vracel na střídačku s hořkým výrazem ve tvářích. Domácí využili dalšího zaváhání před naší brankou a vedli 3:1! Ani třetí inkasovaná branka ale hostující tým nepoložila a ačkoliv to trvalo dlouhých osm minut, zásluhou přesné střely Radima Houšky z mezikruží došlo opět ke snížení. Nabídnutá přesilovka v závěru periody k vyrovnání nevedla a Hostivař tak i po druhé části ztrácela jeden gól.

Důležité bylo zvládnout vstup do třetiny, což ulehčil soupeř svým faulem. S početní výhodou se hostivařští vypořádali znamenitě, když si Sucharda vyměnil míček s Lehnerem, který přesně našel před brankou nehlídaného Stoulila, jenž zamířil přesně, 3:3! Hra se přiostřovala a ani jedna ze střídaček nebyla spokojena s výroky pruhované dvojice. Hostivařští se ale přeci jen více soustředili na samotnou hru a v závěru udeřili počtvrté! Michal Mikšovský vyběhl do ideální pozice pro střelu, která skončila až v síti. Na tabuli svítil čas 35:20 a bylo jasné, že pakliže hosté neudělají zásadní chybu, utkání dovedou k vítězství. Cestu ke třem bodům v závěru Hostivaři ulehčil svým faulem i domácí útočník a bylo rozhodnuto. Mladší žáci dotáhli dvoubrankové manko a rozdílovou trefou Michala Mikšovského nakonec Ústí nad Labem vyloupili.

Ohlasy po utkání

Ondřej Novák (trenér HBC Hostivař) - Opět náročný a vyrovnaný zápas, ve kterém rozhodla naše disciplína. Škoda vstupů do prvních dvou třetin, kde jsme dvakrát lacino inkasovali. Tým ale do poslední chvíle věřil, že utkání zvrátí, a o to cennější vítězství je.

Redakce

 
 

Juniorka zahájí přípravu 9.srpna! O sestavu bude na kempu bojovat 24 hráčů a 3 brankáři!

30.7.2018

Rekord v počtu účastníků bude opět překonán! Soustředění startuje už za tři týdny!

23.7.2018

Hostivař převzala práva na 1. ligu od Berouna a vrací se do druhé nejvyšší soutěže!

17.7.2018

Jiří Vaniš a Filip Macek se stali vicemistry světa!

12.7.2018

Partneři klubu