HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
09.05.2019 Reportáž

Mladší žáci nestačili na Kelty! Už další neděli vstoupí do nadstavby!

V posledním kole základní části čekal mladší žáky výlet do Berouna, kde je čekal mladší ze dvou berounských týmů.

18.kolo, neděle 5.5.2019

KEL

Kelti 2008

3:1

1:0, 0:1, 2:0

HOS

Hostivař

Branky a nahrávky: 13:59 Michek (M.Mikšovský) .
Rozhodčí: Zíma . Vyloučení: 3:6 . Využití: 1:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 11 . Střely na branku: 36:15 . Průběh utkání: 1:0, 1:1, 3:1 .

Sestava domácích

Mašek (Hrachovina) - Černý, Dejdar, Hipča, Mathauser, Smejkal, Černý, Hasal, Koller, Matějka, Staněk, Štanc, Tkadlec, Urban, Vaculíková

Sestava hostí

Soukup (Knotek) - Höfner, M.Mikšovský, Skála, Švec - Michek, Hradil, Bezpalec, Olišar, Stoulil, Nestrojil, Svoboda, Halíř, P.Mikšovský

Komentář k zápasu

Kupodivu i přes brzký začátek zápasu měla Hostivař na začátku optickou převahu, ale brzy se hráči v myšlenkách vrátili do postelí a začal se zvyšovat počet nepřesností a nedůslednosti. A iniciativu postupně převzal domácí celek. To vyvrcholilo v deváté minutě, kdy se domácí ujali vedení, kdy kdoví kolikátou dorážkou překonal výborného Soukupa Tkadlec.

Když na začátku druhé části vystihl Mikšovský rozehrávku soupeře, zatáhl do pásma a předložil nehlídanému Michkovi, který neměl problém vyrovnat, všichni doufali, že se žlutobílý proberou. Bohužel však nemastná a neslaná hra z obou stran pokračovala i nadále. Obě mužstva se sice dostávala do šancí, ale brankáři se činili.

A nic se nezměnilo ani v poslední třetině. Rozháraná hra plná nepřesností vyvrcholila velmi přísným vyloučení Mikšovského a v následné přesilovce soupeř trestal a vzal si zpátky vedení. Hostivař se snažila a vyrážela k nebezpečným brejkům, bohužel ani jeden z nich nedokázala proměnit. A nepovedla se ani hra bez brankáře, kdy se domácím podařilo vyhrát buly, vyhodit a přidat poslední třetí gól.

Ohlasy po utkání

Jan Němec (HBC Hostivař) - Dneska není ani moc co komentovat. Nehráli jsme vůbec dobře a s jedním gólem se nevyhrává. To, že z minimálně šesti úniků neproměníme ani jeden, mluví samo za sebe. Musíme bezpodmínečně zlepšit koncovku. Mimo samotnou hru dnešní zápas ukázal i to, že je neštěstím, když zápasy řídí jenom jeden rozhodčí. Ten ať se snaží jakkoliv, tak prostě nemůže vidět všechno a často o vyloučení pak rozhoduje jen to, kdo zrovna leží na zemi, nebo čí fanoušci nebo střídačka křičí hlasitěji.

Redakce

 
 

V řadách dorostu se na soustředění představilo hned několik nových tváří!

15.8.2019

Středeční den na soustředění pojala přípravka jako výletní!

14.8.2019

Starší žáci za sebou mají druhý tréninkový den ve Světlé!

13.8.2019

„Nejvíce nás baví tréninky na hřišti", shodují se nejmenší účastníci letního soustředění!

12.8.2019

Partneři klubu