02.06.2018 Reportáž

Mladší žáci nadělili sedmičku i Novému Strašecí a je před nimi poslední utkání!

Po čtvrteční, úspěšné dohrávce, čekala na hostivařské mladší žáky další. Tentokrát se dohrával zápas s Novým Strašecím, které stejně jako Hostivař, vstoupila do sobotního klání v počtu dvou kompletních pětic.

22.kolo, sobota 2.6.2018

7:2

1:0, 3:0, 3:2

NOV

Nové Strašecí

Branky a nahrávky: 5:38 Prager (Lehner, M.Mikšovský), 14:32 Lehner (Houška), 17:47 Sucharda (M. Mikšovský, Hradil), 19:56 M. Mikšovský (Prager, Lehner), 28:38 Sucharda (Stoulil), 28:50 Maali, 34:34 Stoulil (Hradil, Sucharda) .
Rozhodčí: Augustýn . Vyloučení: 1:1 . Využití: 1:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 35 . Střely na branku: 32:24 . Průběh utkání: 6:0, 6:1, 7:1, 7:2 .

Drahoš (Knotek) - Houška, M. Mikšovský, Dvořák, Zámečník - Prager, Lehner, Maali, Hradil, Sucharda, Stoulil

Jakoubek - Bárta, Dreschler, Kučera, Itner, Husák, Horáček, Křeček, Kníže, Běloušek, Němec

Hostivař šla do vedení v šesté minutě, když otevřel skóre, stejně jako ve čtvrtek, Jonáš Prager. Stejný hráč v úvodním dějství ještě orazítkoval horní tyč, protože ale jinak byli úspěšnější brankáři na obou stranách, vedla Hostivař o jediný gól.

Střelecky se zadařilo opět ve druhém dějství. Aktivní domácí zvýšili v patnácté minutě, když Houškou nastřelený míček dorazil v pádu kapitán Petr Lehner. Na 3:0 navýšil brzy Sucharda a hostivařských bylo i nadále plné hřiště. Soupeř posléze fauloval a využití přišlo záhy. Po vhazování nasměroval Prager míček na obránce Mikšovského, jehož střela od modré propadla až do branky! Hostivař vedla po dvou třetinách 4:0 a mířila za vítězstvím.

Kdo by si ale myslel, že se na hřišti odehrávala jednostranná záležitost, mýlil by se. I hosté z Bubákova byli nebezpeční a Marek Drahoš musel několikrát hasit jejich nebezpečné pokusy. Mušku naopak měli i nadále přesně seštelovanou domácí, kteří ve třetí části opět úřadovali. Rychlý protiútok vyřešil parádní přihrávkou Stoulil, který vybídl ke skórování Jakuba Suchardu. Za pouhých dvanáct vteřin přidal šestý gól po individuální akci Tomáš Maali a bylo zaděláno k možná až nečekanému debaklu. Hosté ale po důrazu v brankovišti snížili, aby posléze vrátil šestibrankové vedení Hostivaři Tomáš Stoulil. Poslední slovo měli sice v závěru novostrašečtí, domácí tým si ale radost z výhry nenechal vzít... silného soupeře přehrál 7:2 a je před ním poslední ligový duel této sezóny. V neděli odpoledne přijede do Čimic Ústí nad Labem.

Ondřej Novák (trenér HBC Hostivař) - Opět velmi povedený výkon, proti silnému soupeři z první poloviny tabulky. V poslední době jsme udělali velký pokrok v rozehrávce i koncovce, což je v utkáních znát.