13.01.2020 Reportáž

Ml. žáci - Hostivař v přípravě přehrála Prosek! Obránce Režnárek byl u třetiny branek!

Už v úvodu druhého týdne zimní přípravy se mladší žáci postavili v přípravném duelu proseckým Krtkům a stejně jako v prosincovém ligovém duelu, i tentokrát byli úspěšnější, než méně zkušený soupeř...

příp., pondělí 13.1.2020

9:2

2:0, 2:0, 2:2, 3:0

PRO

Prosek Moles

Branky a nahrávky: Bezpalec (Hradil), Bezpalec (Michek), Skála (Režnárek, Bezpalec), Nestrojil (Bár, Klein), Švec (Hradil), Režnárek (Kápička), Kápička (Svoboda), Bár (Brdek), Nestrojil (Bár, Režnárek) .
Rozhodčí: Novák . Vyloučení: 0:0 . Využití: 0:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 20 . Střely na branku: 45:11 . Průběh utkání: 4:0, 4:2, 9:2 .

Kadlec (Soukup) - Švec, Režnárek, Klein, Nováček - Skála, Bezpalec, Hradil, Bár, Brdek, Nestrojil, Michek, Svoboda, Kápička

Kotík - Janich, Hrodek, Čejka, Hyška L. - Jánošík, Rubín, Volman, Hyška J., Kapko, Postler, Neužil, Kapko L., Hulo