HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
22.05.2018 Reportáž

Mladší žáci na Kladno nestačili ani tentokrát! Rozhodla první třetina!

Úvodní dějství bylo jako ledová sprcha na rozpálené tělo. Hráči Kladna vletěli na hřiště s tím, že musí vyhrát a dařilo se jim. Zejména šikulovi Daníčkovi, který vsítil během osmi minut hattrick a na další branku nahrál...

21.kolo, neděle 20.5.2018

KLA

Kladno

6:3

5:0, 0:1, 1:2

HOS

Hostivař

Branky a nahrávky: 14:40 Houška, 26:20 Sucharda (Lehner, Zámečník), 27:40 Sucharda (Houška) .
Rozhodčí: Černý, Mervínský . Vyloučení: 3:2 . Využití: 1:1 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 60 . Střely na branku: 20:22 . Průběh utkání: 5:0, 5:3, 6:3 .

Sestava domácích

Štěpánek (Schönherr) - Tomášek, Petrášek, Špalek, Lejsek, Tomášek, Aschenbrenner, Svoboda, Daníček, Honke, Rod, Vela, Jedelský, Schönherr, Jelínek, Černý, Paták, Aschenbrenner

Sestava hostí

Knotek (od 9.Drahoš) - Dvořák, Maali, Houška, M.Mikšovský - Prager, Lehner, Zámečník, Smetana, Sucharda, Stoulil, Kutaj

Komentář k zápasu

Po rychlých gólech vystřídal v bráně Šimona Knotka Marek Drahoš a hned čelil několika střelám. Pokusu Schönherra ale podlehl. První třetina skončila jasným výsledkem 5:0 ve prospěch domácích.

Druhá třetina začala lépe pro hráče Hostivaře. Hned od úvodu si vytvořili tlak, který vyústil v branku Houšky, který od modré prostřelil Štěpánka. I když měli hostivařští i nadále více ze hry, nedokázali úsilí proměnit v další branku.

Ve třetí třetině Hostivař ještě více zvýšila tlak, hráči napadali rozehrávku Kladna. Domácí byli nuceni faulovat a jednu z přesilovek využil střelou Jakub Sucharda. Tentýž hráč hned po minutě přidal i druhou branku, když utekl kladenské obraně a backhandovým blafákem poslal míček za záda domácího brankáře. Hráči Hostivaře útočili pořád, do doby, kdy byl za sekání vyloučen Houška, který jinak odehrál výborný zápas. Přesilovou hru využil opět šikula Daníček. Dvě minuty před koncem dostali stejnou možnost i hráči Hostivaře a zkusili to rovnou i s odvolaným brankářem. Vyhrané buly, několik výborných šancí, ale gól už žádný! Alpiq zvítězil díky povedené úvodní části 6:3.

Ohlasy po utkání

Tomáš Grepl (trenér HBC Hostivař) - Škoda začátku a trochu laciných gólů, kdy na nás Kladno vletělo a chvíli to trvalo, než jsme se s jejich hrou srovnali. O přestávce jsme si řekli, že takhle to nejde a budeme hrát to, co jsme si řekli před utkáním. Kluci začali aktivně napadat rozehrávku, byli více v pohybu a dostávali Kladno pod tlak. Od druhé třetiny to byl pohledný, kvalitní a napínavý hokejbal z obou stran, pod dobrou kulisou obou táborů. Kladnu vyšla první třetina, nám ne a vyhráli, je to hold sport a to se stává. Alpiqu gratuluji k vítězství.

 
 

S Kelty opět do nájezdů! Dorost bral na Palmovce dva body!

20.11.2018

A tým na závěr podzimu přehrál oslabenou Jihlavu! Dominovalo dravé mládí!

19.11.2018

Opět s obratem, tentokrát ale ve prospěch Hostivaře! Junioři zvítězili nad Kladnem!

19.11.2018

Kdepak! A tým Opavě nestačil a další body nepřidal! V neděli se rozloučí s podzimem s Jihlavou!

18.11.2018

Partneři klubu