HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
22.03.2019 Reportáž

Mladší žáci dostali výprask na Kladně, utkání s Kelty je odloženo!

Ve 3. kole jarní části čekal mladší žáky jeden z nejtradičnějších soupeřů, HBC Alpiq Kladno. V tomto ročníku zatím suverénně nejlepší mužstvo soutěže, které zatím nezakusilo porážku.

12.kolo, neděle 17.3.2019

KLA

Kladno

11:2

5:0, 2:0, 4:2

HOS

Hostivař

Branky a nahrávky: 27:21 Hradil (Nestrojil, Houška), 34:41 Nestrojil .
Rozhodčí: Zaťko, Tománek . Vyloučení: 3:6 . Využití: 3:1 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 45 . Střely na branku: 41:14 . Průběh utkání: 7:0, 7:1, 11:1, 11:2 .

Sestava domácích

Schönherr - Štěpánek, Petrášek, Lejsek, Tomášek, Špalek, Daníček, Honke, Vela, Paták, Rod, Jedelský, Černý, Petrášek

Sestava hostí

Soukup - Mikšovský, Dvořák, Houška, Olišar - Michek, Hradil, Nestrojil, Halíř, Stoulil, Svoboda, Městka, Absolon

Komentář k zápasu

Hostivařští nastoupili s odhodláním odčinit podzimní porážku a odvézt si z Kladna nějaký ten bod. Jenže ... Kladno vlétlo do zápasu "s rozběhem" a po 23 sekundách vedlo. Po gólu se poměrně napevno nastěhovalo do svého útočného pásma a nedávalo Hostivaři vydechnout. Tento tlak celkem logicky vedl k vyloučení na straně hostí a domácí tvrdě trestali, když využili obě přesilovky a vedli 3:0. Do konce třetiny přidali domácí další góly a do šaten se šlo za stavu 5:0. Bylo jasné, že na nějaký extra dobrý výsledek už nemůže Hostivař pomýšlet a o bodech ani nemluvě.

I v dalších třetinách pokračoval tlak Kladna, který využíval zejména svou rychlostní převahu. Hostivař se převážně bránila a snažila se alespoň vyrážet k brejkům. A přeci jen se jeden ujal, když Houška vytáhl balonek přes celé hřiště a po pěkné kombinaci s Nestrojilem a Hradilem, posledně jmenovaný zaznamenal první úspěch hostí. O druhý gól se postaral sám Nestrojil, když střelou přímo z buly překonal domácího brankáře.

Ohlasy po utkání

Jan Němec (trenér HBC Hostivař) - Jednoduše řešeno, tak naše pramička narazila na parník. Ukázal se náš deficit v rychlosti, částečně kvůli soupeřově výškové převaze, částečně kvůli naší převaze šířkové. Ale chci ocenit, že většina hráčů hrála až do konce a nevzdávala to. Myslím, že jsme si pod tlakem vyzkoušeli pár věcí, které si jinak nevyzkoušíme.

Redakce

 
 

Už se to blíží! Informace k letnímu soustředění mládeže!

24.6.2019

„Myslím, že jsem týmový hráč", říká Danny Olišar z mladších žáků!

23.6.2019

Mládežník roku: „Tahle cena je pro mě třešničkou na dortu za úspěšnou sezónu!"

22.6.2019

Z gauče až do reprezentace! Tomáš Keprt si v závěru sezóny vybral svou odměnu!

21.6.2019

Partneři klubu