HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany TJ KOVO Praha HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
04.11.2019 Reportáž

Mladší žáci dále na vítězné vlně! Padlo i Nové Strašecí!

Nové Strašecí mělo být Hostivaři více jak vyrovnaným soupeřem, na Palmovku ale dorazilo pouze se sedmi hráči do pole, což do pozice favorita pasovalo spíše tradičně početný domácí tým.

8.kolo, neděle 3.11.2019

HOS

Hostivař

11:3

2:1, 5:1, 4:1

NOV

Nové Strašecí

Branky a nahrávky: 5:04 Nestrojil (Olišar), 7:35 Režnárek (Olišar), 14:24 Absolon, 17:44 Krutský (Svoboda), 19:54 Nestrojil (Městka, Olišar), 20:15 Olišar (Nestrojil), 22:34 Hradil (Bezpalec), 24:11 Olišar (Nestrojil, Švec), 25:03 Bezpalec (Svoboda, Hradil), 32:08 Krutský (Absolon), 34:53 Režnárek (Michek) .
Rozhodčí: Binka, Zimandl . Vyloučení: 2:7 . Využití: 1:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 35 . Střely na branku: 38:20 . Průběh utkání: 2:0, 2:2, 7:2, 7:3, 11:3 .

Sestava domácích

Coufal - Švec, Režnárek, Městka, Votava - Skála, Olišar, Nestrojil, Svoboda, Bezpalec, Hradil, Absolon, Krutský, Brdek, Kadlec, Michek

Sestava hostí

Křeček - Bárta, Bažant, Hájek, Tonček, Simandl, Slezák, Klůc

Komentář k zápasu

I hostující hráči ale v utkání potvrdili svou kvalitu a dlouho neprůstřelného Coufala třikrát překonali! Hostivařští ale už nějaký ten týden prokazují výrazné zlepšení své koncovky a nejinak tomu bylo i tentokrát.

Skóre otevřel v přesilové hře, po přesné přihrávce Olišara, Pavel Nestrojil. Brzy na něj navázal svou letošní premiérovou trefou obránce Šimon Režnárek, na jehož gól ale rychle zareagoval hostující Klůc a snížil zpět na rozdíl jedné branky.

Cíl hostivařských byl i nadále stejný. Neustálým pohybem Bubáky zaměstnávat a postupně jim ubírat na silách, které šetřili k nebezpečným brejkům. Úvod druhého dějství začal souvislým tlakem Hostivaře, na jehož konci byl ale vyrovnávající gól z hole Bárty. Ten unikl po levém křídle a střelou k tyči Coufala překonal. Hostíky ale inkasovaná branka nepoložila a hned po patnácti vteřinách si domácí vzali své vedení zpět, když Absolon načapal brankáře Křečka na švestkách, 3:2! I čtvrtý vstřelený gól měl na svědomí třetí útok a byl to tentokrát Tadeáš Krutský, který slavil svůj první, ale ne poslední gól v utkání. Na 5:2 brzy upravil Nestrojil, který měl za dalších dvacet vteřin podíl i na gólu Olišara. V závěru prostřední části přidal sedmou branku Filip Hradil a zdálo se, že se soupeř už z pětibrankové ztráty dostat nemůže.

Sebevědomá Hostivař vrhla své síly do útoku i po prvním vhazování ve třetí části a byl to v neděli pětibodový Olišar, který zakončil. Devátou branku posléze přidal Bezpalec a ačkoliv soupeř zásluhou šikovného Bárty snížil, byli to opět domácí, kdo měl poslední gólové slovo. Tadeáš Krutský nejdříve efektivně zakončil zpoza brány a desátým gólem rozzářil oči nadšených strávníků. V závěru ještě našel navrátilec Michek mezi kruhy aktivního obránce Režnárka, který dal svým druhým gólem zápasu definitivní tečku!

Hostivař přehrála nepočetný tým z Nového Strašecí vysoko, 11:3 a vyhoupla se už na čtvrté místo jinak velice vyrovnané ligové tabulky!

Ohlasy po utkání

Ondřej Novák (HBC Hostivař) - Soupeř nám usnadnil zápas tím, že dorazil do Prahy v malém počtu. V první polovině utkání byl navíc často vylučován, takže nám víceméně hrálo vše do karet k tomu, abychom ho dovedli do vítězného konce. Opět se projevila naše zlepšená koncovka, některé góly byly opravdu výstavní a jsme rádi, že se tentokrát prosadilo více kluků.

Redakce

 
 

Rezerva Hostivaře prošla přes Pardubice do druhého kola Českého poháru!

29.9.2020

Junioři: Sousedík velel hattrickem k vítězství nad Rakovníkem!

26.9.2020

Áčko ml. žáků nestačilo na SK Rebel! V Čimicích vyfasovalo půltucet!

24.9.2020

B tým mladších žáků vstoupil do soutěže porážkou s Kert Parkem!

23.9.2020

Partneři klubu