23.04.2018 Reportáž

Mladší dorost si v Ústí zastřílel! Ve třetí části skóroval sedmkrát!

Už výsledek utkání našeho nedělního soupeře z minulého víkendu napověděl něco o tom, že v závěru sezóny notně posílil. A opravdu, v Ústí nad Labem se hrála vyrovnaná partie...

20.kolo, neděle 22.4.2018

UNL

Ústí n. Labem

1:10

0:1, 0:2, 1:7

Branky a nahrávky: 2:58 Kucharčík (Srp), 18:31 Hroch (Vosátka), 27:47 Vaniš (Vosátka, Trávníček), 33:48 Čejka, 34:41 Čejka (Hroch), 37:01 Vaniš (Mašek), 42:50 Srp (Bůžek, Sedláček), 43:21 Mašek (Mareš, Kápička), 43:44 Sousedík (Waltr, Čejka), 44:03 Kolář .
Rozhodčí: Bačo, Žák . Vyloučení: 3:2 . Využití: 0:2 . V oslabení: 0:1 . Diváci: 55 . Střely na branku: 29:43 . Průběh utkání: 0:6, 1:6, 1:10 .

Tůma (od 41.Zavadilová) - Bečvář, Belica, Costa, Čermák, Černý, Drobný, Janáček, Jičínský, Kuželová, Lahovský, Maixner, Navarra,Polata, Škurla, Štroufová, Tůma

Dostál - Vaniš, Sedláček, Fic, Jirsák, Kolář, Zíma - Srp, Kucharčík, Bůžek, Čejka, Hroch, Vosátka, Mareš, Mašek, Trávníček, Kápička, Sousedík, Waltr

Konečné skóre utkání vypadá jednoznačně, soupeř ale představil několik posil z řad ledního hokeje, z nichž vynikal především talentovaný Australan Kale Costa. Hrála se vyrovnaná partie, ve které se dostala do vedení Hostivař ve třetí minutě, kdy přesnou střelou překonal Tůmu Samuel Kucharčík.

I v prostředním dějství bylo na co koukat a brankáři na obou stranách se rozhodně nenudili. Zatímco Dostál byl ale bezchybný, Tůma inkasoval ve dvacáté minutě podruhé, po přesné dorážce Marka Hrocha. V závěru třetiny navýšil na rozdíl tří branek Daniel Vaniš a zdálo se, že je o osudu utkání rozhodnuto.

Domácí ale rozhodně neskládali zbraně a v úvodu závěrečné části několikrát Dostála prověřili. Poté se ale dvakrát v krátkém sledu prosadil Čejka a na rozdíl šesti branek v úniku posléze zvýšil Vaniš. Čestný úspěch na domácí straně zaznamenal Tůma, svým gólem ale pouze konečný stav korigoval. Po výměně brankářů v domácí svatyni se poté z přesných tref ještě radovali hostivařští Srp, Mašek, Sousedík a Kolář. Hostivař zvítězila po dobrém výkonu nad těžkým soupeřem vysoko, 10:1.

Jaroslav Skalický (trenér HBC Hostivař) - Zápas proti posílenému celku se nám povedl. Dařilo se nám především dobře napadat soupeře a většina příležitostí soupeře byla včas přerušena a nebo skončila u pozorného brankáře. Sice to výsledkově neodpovídá, ale hrál se vyrovnaný hokejbal nahoru a dolů. Až k závěru se nám podařilo dostat soupeře pod obrovský tlak a přišla gólová lavina. Určitě bylo vidět velké odhodlání, bojovnost a disciplína.S utkáním jsem byl spokojen a nyní se už budeme opět chystat na dalšího soupeře.