13.03.2019 Reportáž

A tým prohrál s oslabenou Poličkou a vrátil se na pátou příčku!

Den po kvalitním, ale neúspěšném utkání s vedoucími Dobřany přijel do Prahy tým Poličky. Oslabený soupeř nastoupil pouze s devíti hráči do pole, účelnou a efektivní hrou ale domácí Hostivař přehrál a v deštivém utkání na Palmovce zvítězil zcela zaslouženě, 4:2.

12.kolo, neděle 10.3.2019

2:4

1:1, 0:2, 1:1

POL

Polička

Branky a nahrávky: 3:53 Píša (Lhota), 31:09 Vaniš (Palička, Kalaš) .
Rozhodčí: Pečený, Danylec . Vyloučení: 3:2 . Využití: 1:1 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 32 . Střely na branku: 16:34 . Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3, 2:3, 2:4 .

Štoural (Janovec) - Kubeš, Dušák, Macek, Přeslička, Novotný, Kucarov - Vaniš, Čejka, Zyta, Kalaš, Palička, Brož, Píša, Lhota, Malina, Jachek

Šupík - Nespěšný, Geba, Rokos, Kukla, Štefka, Tobiáš, Holec, Bečka, Hubálek

Jiří Vaniš (HBC Hostivař) - Zápas bych zhodnotil zcela jednoduše slovy: "Pozdě bycha honit." Opět jsme dostali gól v první minutě utkání, což početně oslabenému soupeři dodalo víru, že v souboji s námi může uspět. Až změny v sestavě a hlavně nasazení ve třetí třetině přinesli náš tlak a naději na zvrácení výsledku, ale bylo již pozdě. Myslím, že po tomto víkendu jsme dopadli opět pevně nohama na zem.