HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
29.11.2017 Reportáž

Mladší dorost opět přehrál Svítkov! Brankáři se podělili o vychytanou nulu!

Dalším soupeřem mladšího dorostu byl v Čimicích tým ze Svítkova, který se v posledních utkáních podezřele rozjel a Kladno například smetl jasným, šestigólovým rozdílem... Co tedy čekat?

11.kolo, neděle 26.11.2017

HOS

Hostivař

4:0

3:0, 0:0, 1:0

SVI

JTEKT Svítkov Stars

Branky a nahrávky: 3:08 Čejka (Vaniš, Jirsák), 7:54 Kucharčík (Vaniš, Vosátka), 13:14 Vosátka (Kucharčík, Sedláček), 38:19 Vosátka (Čejka) .
Rozhodčí: Martis, Tarantík . Vyloučení: 3:4 . Využití: 0:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 26 . Střely na branku: 43:22 . Průběh utkání: 4:0 .

Sestava domácích

Dostál (od 31.Skalický) - Vaniš, Jirsák, Sedláček, Kolář, Hroch, Kořínek - Kucharčík, Vosátka, Mašek, Srp, Bůžek, Mareš, Waltr, Kápička, Sousedík, Čejka, Trávníček

Sestava hostí

Šídlo (Šťovíček) - Kralovič, Kubát, Birta, Gregor, Korbel, Bláha, Novotný, Dudík, Kulhánek, Hruška, Topičová

Komentář k zápasu

Rozhodně se čekal těžší vstup do utkání. Soupeř si ale nevěděl s útokem domácích rady a odevzdaně čekal na první gólovou trefu. Ta přišla ve čtvrté minutě, když se všechny pětice na hřišti v mohutném tlaku otočily a ta první, ve svém druhém střídání konečně uspěla. Čejka po rychlém překonání modré čáry zamířil a střelou švihem nedal Šídlovi žádnou šanci. Tlak ale pokračoval a brankář hostů se měl co ohánět. Na trefu Kucharčíka z osmé minuty ale nestačil a Hostivař rázem vedla 2:0. Třetí branku přidal v závěru první části, ve které domácí vyslali mezi tyče 24 střel, s přispěním štěstěny Josef Vosátka.

To druhá část už žádnou velkou pastvou pro oči nebyla. Hostivař, vědoma si zřejmě svého vedení, ubrala na aktivitě a k příležitostem se dostal i probuzený soupeř. Dostál musel vytáhnout několik zákroků a skóre se tak v nepříliš pohledné periodě neměnilo.

Ve třetí patnáctiminutovce se v brankovišti domácích objevil Marek Skalický a ani on se nenudil. Oba týmy měly po několika dobrých příležitostech, jediný gól už ale padl pouze za záda Šídla, kterého opět překonal Vosátka. Hostivař si tak v utkání se Svítkovem připsala výhru 4:0 a stále se tak drží na dostřel prvnímu místu.

Ohlasy po utkání

Jiří Vaniš (trenér HBC Hostivař) - Po výprasku v Pardubicích jsme se chtěli vrátit na vítěznou vlnu, což se nám podařilo. Soupeře jsme tentokrát k ničemu nepustili. Těší mě, že jsme zapojili všechny hráče, méně už naše produktivita. V příštím týdnu nás čeká poslední utkání podzimní části a další těžký soupeř. Rozhodně chceme podzim uzavřít vítězně.

Redakce

 
 

Juniorka zahájí přípravu 9.srpna! O sestavu bude na kempu bojovat 24 hráčů a 3 brankáři!

30.7.2018

Rekord v počtu účastníků bude opět překonán! Soustředění startuje už za tři týdny!

23.7.2018

Hostivař převzala práva na 1. ligu od Berouna a vrací se do druhé nejvyšší soutěže!

17.7.2018

Jiří Vaniš a Filip Macek se stali vicemistry světa!

12.7.2018

Partneři klubu