HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
26.10.2018 Reportáž

Ml.žáci sehráli třetí utkání v pěti dnech! Tentokrát přehráli Kovo!

Ke třetímu utkání v posledních pěti dnech nastoupili ve čtvrtek mladší žáci. Tentokrát se nejednalo o ligové utkání, což ale na důležitosti netratilo.

4.kolo, čtvrtek 25.10.2018

KOV

Kovo Praha

0:8

0:1, 0:4, 0:3

HOS

Hostivař

Branky a nahrávky: Stoulil (Hradil), Stoulil, Stoulil (Nestrojil), Krutský (Svoboda), Hradil (Svoboda), Olišar (Jirát), P.Mikšovský (Kutaj), Kutaj (Nestrojil) .
Rozhodčí: Opolský . Vyloučení: 2:0 . Využití: 0:1 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 25 . Střely na branku: 5:36 . Průběh utkání: 0:8 .

Sestava domácích

Opolský - Bár, Baško, Korecký, Navrátil, Tesař, Zábrodský, Ambroz, Čech, Janich, Košan, Novotný

Sestava hostí

Soukup - Švec, Nestrojil, Michek, Hradil, Höfner, Olišar - Kutaj, Stoulil, P.Mikšovský, Městka, Svoboda, Krutský, Jirát, Halíř, Koptiš

Komentář k zápasu

Několik zkušených borců zůstalo v teple domova, prostor tentokrát dostali jiní! Hostivař nastoupila na kompletní tři pětice, soupeř doplnil v čase svého tréninku sestavu o pár přípravkářů.

Zápas byl odehrán pod taktovkou Hostivaře, v první části ale padl jediný gól z hole Stoulila, který byl v první polovině utkání určitě nejvýraznější postavou na hřišti. Postupem času se ale k němu přidávali i další, kteří si viditelně více začali věřit s míčkem na hokejkách. V dobrém světle se ukázali všichni nováčci, Patrik Kutaj dokonce v poslední části slavil svůj první gól.

Věříme, že byl zápas opět prospěšný pro obě strany. Mladší žáci se nyní představí na sobotním turnaji Rebel Cup, kterým zakončí náročný, zápasový týden!

Ohlasy po utkání

Lukáš Krupka (trenér HBC Hostivař) - Přátelský zápas se soupeřem z Kova se odehrával v přátelské atmosféře a také převážně v naší režii, což bylo naším cílem. Někteří hráči dostali volno a tak se dostalo i na další, kteří měli chuť se předvést. Kluci se snažili a tlačili se do brány. Výsledek odpovídal průběhu zápasu, ale i tak máme mnoho podnětů do další práce.

Redakce

 
 

S Kelty opět do nájezdů! Dorost bral na Palmovce dva body!

20.11.2018

A tým na závěr podzimu přehrál oslabenou Jihlavu! Dominovalo dravé mládí!

19.11.2018

Opět s obratem, tentokrát ale ve prospěch Hostivaře! Junioři zvítězili nad Kladnem!

19.11.2018

Kdepak! A tým Opavě nestačil a další body nepřidal! V neděli se rozloučí s podzimem s Jihlavou!

18.11.2018

Partneři klubu