23.11.2015 Reportáž

Ml.dorost - Souboj brankářů pro Štourala! Hostivař přehrála Ústí 3:1!

Poslední domácí zápas podzimu sehráli mladší dorostenci proti Elbě DDM Ústí nad Labem, která kousala především v úvodní periodě, jenž skončila i díky skvělému Štouralovi bez branek...

11.kolo, neděle 22.11.2015

3:1

0:0, 2:0, 1:1

UNL

Ústí n. Labem

Branky a nahrávky: 22:39 Macek (Čejka, Brabec), 24:05 Čejka (Bianchi Ferrer, Zámečník), 39:32 Jachek .
Rozhodčí: Volkán, Vaňourek . Vyloučení: 9:7 . Využití: 0:1 . V oslabení: 1:0 . Diváci: 65 . Střely na branku: 39:19 . Průběh utkání: 3:0, 3:1 .

Štoural (Dušák) - Bianchi Ferrer, Kubeš, Ši.Kořínek, Němec, Šť.Kořínek, M.Nocar, Macek - Vosátka, Brabec, Jachek, Zámečník, Čejka, Zyta, O.Nocar, Vaniš, Mazura, Petřvalský

Douša - Bartoš, Černý, Divíšek, Sedláček, Stupka, Černý - Boček, Giesel, Hanzlík, Krejčí, Maux, Rop, Říha, Škurla

Už v prvním střídání putoval na trestnou první hříšník a Hostivař čekalo první oslabení, které rozhodně nebylo v utkání posledním. Však z prvních jedenácti minut hrát domácí tým hned šest v početní nevýhodě. Hostivařští ale s podporou výborného Štourala v brance odolávali a úvodní patnáctiminutovka, ve které měl více ze hry dobře hrající soupeř, skončila bez branek.

Úvodní gól zápasu přišel přesně v polovině zápasu. Po neúspěšné přesilové hře zahřmělo před skvěle chytajícím Doušou v brance Ústí, Čejka našel před brankou postaveného Macka, který za jásotu domácích fanoušků dostal Hostivař do vedení. Netrvalo dlouho a hostivařská střídačka burácela podruhé. Jan Čejka vyrazil k brance soupeře jako blesk a přesnou a prudkou střelou k tyči nedal Doušovi šanci. Pražané poté mohli navýšit v další přesilové hře, hostující obrana ale tlaku odolala a do šaten se tak šlo s dvoubrankovým vedením.

Tak jak měl v první části více ze hry tým hostí, ve druhé i díky dvěma přesilovým hrám dominovali hostivařští, o čemž svědčí i poměr střel 19:2. V pětatřicáté minutě zápasu putoval již potřetí na trestnou obránce Kubeš a soupeř mohl trestat. Proti byl ale opět skvělý Štoural. Po skončení trestu naopak mohl udeřit na druhé straně faulovaný Čejka, jenž posléze nevyužil nařízené trestné střílení. Hostivař šla přesto do trháku, když ve čtyřicáté minutě unikl ve vlastním oslabení Dominik Jachek a dorážkou své vlastní střely navýšil na 3:0! Soupeř po chvilce snížil zpět na rozdíl dvou branek v dvojnásobné početní výhodě, k významnějšímu zdramatizování se ale nedostal a Hostivař tak v bojovném utkání s kvalitním soupeřem zvítězila 3:1.

K výhře domácí tlačila opět i skvělá divácká kulisa, v čele s družinou nejmenších Hostíků, kteří měli možnost vyfotit se na zbrusu nové dorostenecké kalendáře. Mladší dorostence nyní čeká poslední dvojice podzimních duelů, na hřištích soupeřů. V poslední listopadovou neděli zavítají hráči z Prahy 15 na Lužiny.

Ondřej Novák (trenér týmu) - "Oba týmy podaly skvělý výkon a o naší výhře tak rozhodla úspěšná druhá třetina, ve které jsme byli střelecky aktivní a vstřelili dva góly. Hrálo se ve slušném tempu, hráči na obou stranách nic nevypustili. Zmínil bych i brankáře obou týmů, kteří odchytali velký zápas."

23.4.2024

23.4.2024

A tým ve druhém čtvrtfinále těsně padl Karviné! Série bude pokračovat příští týden na půdě soupeře!

22.4.2024

B tým mužů zvítězil po šesté v řadě! Zápas proti Rezervě Kova Praha rozhodly až nájezdy!